ALÁÍRÁSGYŰJTÉS AZ EGRI KÓBOR ÁLLATOK KILÖVÉSE ELLEN

Quoted post


Vendég

#463

2012-02-20 14:11

452

Kedves szürke marha! Kutyákat és macskákat is tartok itthon, kb. 200 km-re vagyok Egertől. Az aláírással kifejezheti a jó érzésű,hogy támogat egy ügyet. Nézd meg, hogy az aláírók zöme nem Egerben él. Meggyőződésem, hogy az aláírók többségének van házi állata, nem csak úgy írogat ide, hanem saját kedvenceire pillant és átgondolja, mi lenne, ha az övé is véletlenül elveszne. És valaki szívtelen módon lelőné, mielőtt megtalálhatnánk. Nagyon okos vagy, de ne oszd az észt, hanem menj és segíts, ha közelebb laksz! Persze, aki tud fogadjon be a kóbor kutyusok közül. Ha kell, majd arra a menhelyre utalok pénzt, ahová viszik szegényeket. De te itt ne rombold annak a jelentőségét, aminek percről-percre egyre több jóérzésű ember jelentőséget tulajdonít.

Válaszok


Vendég

#512 Re:

2012-02-20 17:31:29

#463: -

A "Kedves szürke marha! " megszólítást tartsd meg kedves édes anyádnak. Nem látom a sok gondos gazdit akinek általd említve véletlenül elveszett kutyáját most le akarnák lőni. Véleményem szerint először a sok gondos gazdit kéne lelőni ha arra nem képes, hogy az igen nagy becsben tartott házi kedvencét a helyén tartsa. A másik népes tábor pedig az amelyik megszerzi a kutyát a kedves egyszem gyermekének, aztán ha unalmas meg drága tartani, akkor véletlenül elszökött a kutya. A nagy jelentőséggel felruházott aláírás gyűjtésnek mint sok másnak kb annyi jelentősége lesz, hogy facebookon sok like-ot kap. A kutyákat ettől le fogják lőni? Vélhetően igen. Emiatt írtam, hogy nem aláírást kell gyűjteni hanem összeszedni a kutyákat az írtás előtt. Nyílván egyszerűbb engem letorkolni mint érdemben cselekedni. A következő dolog amire az ilyen hasonszőrű emberek majd aláírást szerveznek, hogy a döntés meghozóit váltsák le. Persze ugyanúgy nem fognak közben kimenni elásni a sok döglött kutyát de az kit izgat...a lényeg hogy legyen csomó aláírása a sok együttérző embernek ( halkan jegyzem meg egy ilyen szavazés vélhetően nem is hiteles). Persze hogy egyértelmű legyen: Együttérzek a sok gondos gazdival akinek a véletlenül elveszett kutyáját most le akarják lőni, de remélem, hogy még időben ki tudnak szaladni a kutyusokért, nehogy bajuk essen....