Tiltakozás Gyöngyösi Márton gyűlölködése ellen

Quoted post

smile

#10 Re:

2012-02-13 14:52

#6: Anonymus -

Nem kevés embert, de más módon fejezték/fejezik ki az egyet nem értésüket. Legközelebb viszont teszünk azért, hogy az ilyen kezdeményezések is látványos megszégyenülést okozzanak a rosszindulatú, mocskoslódó embereknek. A gyűlölködést a "Jobbik"-tól már megszokhattuk, ha igazuk lenne, akkor a gyűlölet álatl épülne az ország... De erre még nem láttunk példát.

A szégyen az, hogy egy politikus ilyet ki mer ejteni a száján, és ahelyett, hogy tenne valami hasznosat az emberek boldogulásáért - hiszen hivatalosan ezért lépett politikai páláyra -, még inkább rombol és pusztít a beszédével, és az indulataival. Ahogy a mondás tartja: "A szív bőségéből szól a száj" - hát neki nem ártana időnként mosakodni belülről is...

További szép napot! : )

Válaszok


Vendég

#19 Re: Re:

2012-02-14 18:34:32

#10: smile - Re:

Bizonyára, akikre Te szavaztál, azok "teszik a dolgukat", nem szítanak ellentétet, szeretik a másként gondolkodókat, toleránsok, elfogadják mások véleményét.

Ha ez így van, akkor bizonyára tudod, hogy az is egyfajta vélemény, ha valaki nem ért egyet mindenben a történelemkönyvekben lefektett állításokkal.

Miért lenne kötelező mindent elhinni, ami ott le van írva?Akkor 1956 pl forradalom, vagy ellenforradalom volt? Mert én még utóbbit tanultam...Vagy pl a katyini mészárlás elkövetőiről először azt tanították, hogy németek voltak... Végül kiderült, hogy mégsem, épp, hogy ellenkezőleg...

Teljesen fölösleges kardoskodni a számok mellett, vagy ellen. Annyi az egész, hogy el kell ismerni, milyen borzalom volt, amit a zsidók ellen elkövettek. És persze fölösleges tupírozgatni az amúgy is szégyenletesen magas számokat,

Ideje lenne lezárni a múltat. Kár túlragozni, újra és újra elkezdeni ezt a témát. Leginkább fölösleges az újabb hisztériát szítani, mert azzal csak a többségi társadalmat fogják maguk ellen hangolni. Még azokat is, akik eddig toleránsak, és elnézőek voltak.

Sokkkkk lesz már ebből szerintem, kár túlfeszíteni a húrt. Megvagyunk mi egymás mellett, miért nem jó így, ahogy van?