Tiltakozás a Gyurcsány Ferenc elleni koncepciós eljárás miatt

Quoted post


Vendég

#7620 Re: Lesz még Magyar Köztársaság !!!

2012-02-06 14:12

#7619: - Lesz még Magyar Köztársaság !!! 

 Bárki vagy is, egyetértek Veled.  Egyszer csak felébred a megvezetett nép, páran már ébredeznek. Kemény munka lesz ezt az országot kivezetni abból, amiben a FIDESZ-kormány hagyni fogja. Egyben azért is szurkoljunk, hogy a FIDESZ után nehogy a JOBBIK kerüljön hatalomra, mert az aztán az országot a Föld szinével fogja egyenlővé tenni. Az Emberek még nem látják, sokaknak, főleg az antiszemitáknak tetszik is Vona és bandája nézete, de nekünk, a többségnek nagyon nem. Nem tudom, ki látta vagy a helyszínen, vagy TV-ben Magyar Fruzsina beszédét az ÚJ szinháznál, hát az döbbenentes volt és egyben tanulságos. Magyar Fruzsina a beszédében mindent összefoglalt, ami az én lelkemben háborog évek óta. Hiába, ez az ő tanult szakmája, én csak magamban puffogok, nem vagyok a szavak embere. Mindenesetre köszönöm neki azt a beszédet.

Válaszok

filiszteus

#7622 Puffogó vipera (Bitis arietans)

2012-02-06 15:30:45

#7620: - Re: Lesz még Magyar Köztársaság !!!

"én csak magamban puffogok, nem vagyok a szavak embere. "

A 7619-es beírásod alapján fenti megállapításod helytállónak tűnik. Éppen ezért meg kéne maradni a magadban puffogásnál, hülyeségek írogatása helyett.

 

http://www.youtube.com/watch?v=BYdtFhJUPEA&feature=share Erre a visítozásra gondoltál? Szimpla elmekórtani eset.


Vendég

#14570 Re: Re: Lesz még Magyar Köztársaság !!!

2013-02-01 11:01:00

#7620: - Re: Lesz még Magyar Köztársaság !!!

Magyar Fruzsina:

Kedves Vendég, most leltem rá a hozzászólására.  Nagyon köszönöm.

Magyar Fruzsina

Magyar Fruzsina

#14571 Re: Re: Lesz még Magyar Köztársaság !!!

2013-02-01 11:01:34

#7620: - Re: Lesz még Magyar Köztársaság !!!

Magyar Fruzsina:

Kedves Vendég, most leltem rá a hozzászólására.  Nagyon köszönöm.

Magyar Fruzsina

Ezt a hozzászólást a szerzője eltávolította (Részletek)

2013-02-01 11:02:24