Tiltakozás a Gyurcsány Ferenc elleni koncepciós eljárás miatt

Quoted post


Vendég

#7605 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Aki a gyurcsányt nem szereti, jó ember nem lehet

2012-02-05 19:53

#7604: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Aki a gyurcsányt nem szereti, jó ember nem lehet... 

 Nem. L vagyok. Tisztelette - L

Lehet, hogy nem vagyok valamiben képben, sok havat lapátoltam, kicsit szét vagyok esve.

L

Válaszok

filiszteus

#7606 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Aki a gyurcsányt nem szereti, jó ember nem l

2012-02-05 20:13:46

#7605: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Aki a gyurcsányt nem szereti, jó ember nem lehet

Egészségedre! Jót tesz a mozgás a friss levegőn. És szép tőled, hogy ellapátoltad és nem lesóztad, mintt sok lusta gyökér teszi.


Vendég

#7607 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Aki a gyurcsányt nem szereti, jó ember nem l

2012-02-05 20:17:04

#7605: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Aki a gyurcsányt nem szereti, jó ember nem lehet

Lehet, hogy segítség kell

filiszteus néven írogat itt egy fajtiszta majom. Hónapok óta nem lehet levakarni. Említettem már, hogy fajgyűlölő? Szeret zsidózni, cigányozni, az itt fórumozó baloldaliakat lenyuggerezi és sorolhatnám még az ocsmányságait. Végre befogta egy napra a mocskos pofáját, de csak egy napra.