Magyarország önrendelkezése és szuverenitása

Quoted post


Vendég

#4376

2012-01-28 10:51

Sajnos nem olvastam ezt a peticiot, igy én is inditottam egyet, gyüjtsünk aláirást Orbán és kormánya mellett. Szeretném azonban, ha ott is gyülnének az aláirások. Sokan vagyunk és bizunk a kormányban. Hajrá Magyarország!
Sajnos az ellenzék nem nyugszik. Találtam egy olyan képet, ahol Smidt Pál kezetcsókol Orbán miniszterelnök urnak, de ez szerintem csalás, vagy vicc az egész. Ahol tudnak, ott ártanak. A biróság nem tudom mit csinál, hogy egy ügynek sem tudnak a végére jutni. Már a sok mszp-s ügynek a végére kellett volna jutni. Már itéleteket szeretnénk hallani. Ugy gondolom nemcsak én, hanem sokan.
Boldogvoltam, hogy láttam, hány ember ment el Orbán és kormánya mellett tüntetni. Szépen, fegyelmezetten.
De már ebbe is az ellenzék belekötött. Azt akarják betenni az emberek fejébe, hogy a fideszes polgármesterek szervezték és finanszirozták. Tegnap este hallottam. Én nem vagyok politikus, nem tudom ugy megfogalmazni a dolgokat, ahogy érzem, de 1990 óta kitartottam Orbán mellett és amig élek, ki is fogok. Az unokáimra gondolok, azért. Köszönöm és kérem, hogy irják alá az én peticiomat is,

Válaszok


Vendég

#4388 Re:

2012-01-28 16:04:21

#4376: -

A "Gyűjtsük aláírást Orbán és kormánya mellett" petíció itt elérhető:

http://www.peticiok.com/gyujtsunk_alairasokat_orban_es_kormanya_mellett

Tényleg írjuk alá minél többen ezt is, nehogy azt gondolják, hogy nem vagyunk elegen.