Tiltakozás a Gyurcsány Ferenc elleni koncepciós eljárás miatt

Quoted post

filiszteus

#7376 Rekordméretű furulya

2012-01-28 00:33

#7375: fórumtárs - Re: Re: Re: Mea culpa!

A gyurcsányi saját maga egy 185cm-es, ezért meghagyom neked. Te úgyis vonzódsz hozzá.

Válaszok

fórumtárs

#7377 Re: Rekordméretű furulya, sőt trombita is létezik.

2012-01-28 02:06:02

#7376: filiszteus !

Pár centit tévedtél,  Gyurcsány Ferenc  saját maga 188 cm-es, csak azt nem tudom pontosan, hogy gatyában vagy  öltönyben ?   Köszönöm a kíméletet,  igazán nemes gesztus, hogy nem fújjátok meg,  mert nagyon hiányozna, és nemcsak a politikai palletáról, hanem nekem is.  Persze tom, hogy ezzel nem vok egyedül,  gondolom Téged is megviselne a hiánya.  Akkor vessük is el ezt az ötéves tervet, mint a tavalyi búzát szegény jó öregapám.  Majd gondolkodunk valami más tájakon, ahol kisebb méretű igaz magyarok élnek,  - bár fájdalom, mert hozzá hasonlót nehéz lesz felkutatni.  Talán megálmodjuk, addig is jó éjt !


Vendég

#7379 Re: Rekordméretű furulya

2012-01-28 08:57:37

#7376: filiszteus - Rekordméretű furulya 

 Filiszteusi, megint nem vagy egészséges. Egyébként GyF. a 185 cm magasakra kénytelen lefelé nézni, mert ő közel 2 méter, egy jóvágású délceg férfi. Nekem bejön, kár, hogy felesége van és ráadásul még hűséges is hozzá. Igaz, nem irigylem tőle, mert jó látni a mai világban, hogy két ember szreti egymást. Tanulhatnál tőlük. Ne légy bunkó.