Magyarország önrendelkezése és szuverenitása

Quoted post

KORPA

#3760 Akkor

2012-01-22 15:14

#3751: - Re:

Akkor érdemes megvárni az Eu széthullását nem kell gerjeszteni.

Ne mi legyünk ennek a tengelye.

Időseket könnyű rábeszélni dolgokra.

Minden alkalommal megteszik politikusaink a választásokra való hivatkozással, sajnos.:(

Ezért inkább pártsemleges maradok...csak hazafi!

Válaszok


Vendég

#3828 Re: Akkor

2012-01-22 16:27:01

#3760: KORPA - Akkor

Az első résszel egyetértek, de Édesanyám már akkor is így gondolkodott, mikor még szó sem lehetett Magyarországon az EU-ról, akkor is, amikor csak reménykedhettünk abban, hogy egyszer vége lesz annak a rendszernek, ami sokakat megfosztott az emberségüktől, akiket lehetett befolyásolni azzal, hogy nem fontosak az emberi értékek. Mindig is keresztényi, emberi életet élt, és minket is úgy nevelt fel Édesapámmal együtt (aki sajnos már nem érhette meg a rendszerváltást, és most ne menjünk bele abba, hogy ez valódi rendszerváltás volt-e), pedig ez az '50-es, '60-as években nem volt könnyű. Mégis kitartottak, s hitték, tudták, hogy előbb-utóbb összeomlik az a rendszer, mely a gyűlöletre épül.

Én sem vagyok egyik pártnak sem a híve sem a tagja, és remélem, jó hazafi vagyok. Mindenesetre szimpatikusabb számomra az a kormány, amely a keresztényi értékeket legalább valamennyire figyelembe veszi, s az a vezető, aki ezért kész szembeszállni a harsogó szoclib világgal.