Magyarország önrendelkezése és szuverenitása

Quoted post


Vendég

#3620

2012-01-22 10:03

Ezután az izléstelen, undorító és primitív strassburgi vesszöfutás után, minden magát Magyarnak valló embernek nemcsak kötelessége de érdeke is tiltakozni!

Amúgy az itteni légkör és szinvonal nagyon hasonlít a strassburgihoz.
A buta ember arról ismerszik meg, hogy arról alkot véleményt, amit nem ért meg, és arról ítélkezik, amit nem ismer
André Gluksmann

Vendég     #3595 -nek 2012-01-22 00:47
Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal.
Woody Allen

Igen tudom, kár hogy nem én találtam ki ezeket a mondásokat.

 

Válaszok


Vendég

#3733 Re:

2012-01-22 13:56:12

#3620: -  

 Milyen igaz, szinte hihetetlen , de igaz, hogy idiotákkal nem szabad vitatkozni .Gondolkodnék ennek az igazságán, ha nem történt vólna meg velem még fiatal tanár koromban Erdélyben, hogy autóstoppolva bele ültem egy olyan autóba, amiben csak románok voltak és ezek között egy az örjöngésig magyargyűlölő akárki. Torda és Kolozsvár között sok magyar értelmiségi ingázott és személyautók egyik kereseti forrása volt a stoppos ingások szállítása. Ült még az autóban másik 2 személy, szintén román, egyszerü szótlan emberek. Ez az agilis , inkáűbb értelmiségi forma  megkérdezte tőlem , mit csináltam tordán és miért megyek Kolozsvárra. Megtudta . hogy Tordán tanítok, de Kolozsváron lakom , a következő kérdése, hogy hól végeztem az egyetemet. Kolozsváron a Babes- Bolyayn. Ott  ő ismeri a tanárokat és a szerves kémiát " X " román tanárral tanulta. Mondtam nem , mert mi a szerves kémiát magyarul tanultuk é magyar tanár tanította. Ettől felforrt az agyvize és végig az úton bizonygatta, hogy én hazudok , biztos azt sem tudom kik az egyetem tanárai, talán nem is jártam egyetemre. Annyira agresszív hazudozó volt, hogy a végén a másik két utas biztosan elkönyvelte a legyőzöttségemet , szinte tapsikoltak neki , pedig én magyarul tanultam a szerves kémiát.Mikor kiszálltam az autóbol az idegességtől majd szét robbantam , belém rugott és hazudózónak állított be egy gyűlölködő, rosszindulatú idióta hazug. Egy életen magammal hordom ennek az emlékét.