Magyarország önrendelkezése és szuverenitása

Quoted post


Vendég

#1550

2012-01-13 19:34

Nagyon örvendek a peticiónak, sajnos a fenekünket kitörölhetjük vele mert a politikusaink mint csapnivaló gazemberek. nem vagyok Orbánpárti, márt csak azért nem mert 2/3-os többséggel rég kirugtam volna az országból a sok szarházit akik eladták a nemzeti kincseinket a nyugati maffiának. Nyugati internetes oldalakon is megírtam, az IMF-t, EZB-t és Soros Györgyöt örök idökre kitiltanám az országból, minden szerzödést, amivel nyugati cégek elprivatizálták a nemzeti kincseinket, semmisnek nyilvánitanám és a bankokat azonnali hatállyal államosítanám. Azokat az MSzP és SzDSz-es politikusokat akik illegális modón vagyonhoz jutottak rögtön törvényszék elé állítanám. A Nemzeti Bankot pedig azonnali hatállyal a magyar kormány, a magyar parlament felügyelete alá helyezném. Az lehetetlen hogy a Nemzeti Bank felett nyugati pénzmágnások rendelkezzenek és döntéseket hozzanak, ezek a döntések mindig nép ellenes döntések. De mégegyszer mondom vagy írom, semmire nem jutunk, mert az naplopó magyar politikus aki Brüsszelben csücsörög semmiet nem tesznek a hazájukért, a fizetéseiket pedig magyarul mondva lopják. Számon kéne kérni tölük, hogy mit tettek a hazáért, a parlament elött kéne beszámoljanak és a parlamenti döntés alapján kéne öket visszarendelni. Ha a szavunk nem jut el Brüsszelben akkor csak azt hallják a nyugatiak amit a hazaellenes poszkomunista banda hajtogat. Szeretném ha kiírnátok a nevemet, mert nem szeretek anonym leveleket írni vagy véleményeket írni. Bízok benne, hogy egyszer megint talpra állunk és a dolgaink felett saját magunk dönthetünk majd. Baráti szeretettel, Puskás György, mérnök, Nyugatnémetország.

Válaszok


Vendég

#2566 Re:

2012-01-16 23:57:31

#1550: -

Bár nem itthon élsz és nincs rálátásod az itthoni történésekre, ennek ellenére

egyet értek a leírtakkal!