Mondj nemet a Klubrádió megszüntetésére

Quoted post

nyulam#2

#5238 Re: pregos47@aol.com

2012-01-08 06:36

#4672: nyulam - pregos47@aol.com

en kozel egy evtizedig a Kurir cimu napilap New Yorki tudositoja voltam 1998. szeptember 30-an ugyanez tortent velunk is az elso Orban-kormany jovoltabol, mint a Klubradioval. meg az indoklas is ugyanaz volt, hogy ellenzekbol kritizalni mereszeltuk ezt a szemet Orbanekat.

Válaszok


Vendég

#5239 Re: Re: pregos47@aol.com

2012-01-08 12:19:19

#5238: nyulam#2 - Re: pregos47@aol.com 

 nyusz!tiltakozom a clubradio megszüntetese ellen!

Petya#1 pregos60@aol.com

#5457 Re: pregos47@aol.com

2012-05-29 11:00:01

#5238: nyulam#2 - Re: pregos47@aol.com

a nyulam#2 hozzaszolasaval teljesen egyetertek. csak kiszeretnem egesziteni. a nyulam a Kurir New Yorki tudositoja volt.

En pedig nagyon kozel laktam hozza  es a Kurir Forest Hills-i tudositoja voltam. En egy kicsit hosszabb ideig voltam munkaviszonyban a Kurirral, mert a lap megszuntetese (1998. szeptember 30.) utan a lapot bepereltem es tobb, mint 7 millio forintot nyertem,  meg 2000-ben  a Fovarosi Munkaugyi Birosagon jogerosen. de egy fillert sem tudtam Toluk kapni.

 

abban az idoben a Kurir hatalmas peldanyszamban jelent meg.  a Nepszabadsag utan a masodik legnagyobb napilap volt

ezert engedhette meg Maganak es az olvasoinak, hogy egyszerre ket Amerikaban dolgozo munkatarsa is legyen.

egyebkent a ket munkatars kozeli  jo baratsagban volt egymassal. gyakran talalkoztak is, kulonosen a tukor elott.

a Forest Hillsben elo ujsagiro kollega egyebkent jogi diplomaval is rendelkezett, ami summa cum laude erteku volt.

mindketten jo anyagi korulmenyek kozott eltek. abban az idoben, magyar penzben kifejezve tobbszoros milliomosok voltak.