Mondj nemet a Klubrádió megszüntetésére

Quoted post

gondolka

#4673 Re: Re: A hülyének az ly-on és a bennünket kettő db n betű. Na ilyenek a szocik, még írni sem tudnak

2011-12-21 20:26

#4668: - Re: A hülyének az ly-on és a bennünket kettő db n betű. Na ilyenek a szocik, még írni sem tudnak.

Kedves VENDÉG!

Ami a helyesírási problémákat illeti, abban igaza van, de hogy szűklátókörű, az biztos. Milyen egyszerű az általánosítás! Kár, hogy nem tudja: ezek a hozzászólások a demokráciáért, a szólásszabadságért, talán Önért is szólnak.

Válaszok


Vendég

#4686 Re: Re: Re: A hülyének az ly-on és a bennünket kettő db n betű. Na ilyenek a szocik, még írni sem tu

2011-12-21 21:00:54

#4673: gondolka - Re: Re: A hülyének az ly-on és a bennünket kettő db n betű. Na ilyenek a szocik, még írni sem tudnak

Nem vagyok szűklátókörű ,sőt Fideszes sem,én csak azt veszem észre,hogy a Szocik nem bírják a szabad világot.

Kaptalizmus van emberek . Aki többet ad övé a tulajdon,és szerintem ez így volt a Szocik alatt is ,csak könnyen felejtetek.

Akkor a Fidesz reklamált most meg ti, 2-3 millió ember Orbán hívő ezt nem lesz könnyű legyőzni. Orbán jó politikus nincs ellenfele,mondj egy nevet aki legyőzi.