Az oltás hatékonysága közérdek!

Quoted post


Vendég

#2

2021-10-02 09:38

Nem támogatom az oltást, mert a magyar nép megosztottságát eredményezi, hazugság amit a nép felé kommunikálnak! Az oktatlanok kirekesztettek a társadalomból, ez nem megengedett, törvénytelen. Oltás kötelezővé tétele csak politikai érdek. A nem oltható betegek számára kirekesztettséget és szándékos eutanáziát jelent! Az ország vezetése a nem oltható betegekről tudomást sem akar venni! Egészségügyi államtitkár, s3n a népegészségügyi hivatal! Sok egészségügyi dolgozó akik évtizedeken keresztül beteg ápolás során folyamatos gyógyszer kontaktban volt, foglalkozási ártalom folytán gyógyszer allergiás lett, nem oltható! Most ezrével bocsátják el a munkahelyéről igazságtalanul! Ez a petíció is egy kényszer, amelyet csak a kormány radikális nyomása miatt kezdeményeztek törvény ellenes! Dietetikus - egészségügyi menedzserként nyilatkoztam

Válaszok


Vendég

#14 Re:

2021-11-20 18:30:21

#2: -  

 Szégyellem magam,hogy az eü- ben dolgoztam. Nem hiszem el,higy ezt a politikai nxomást képesek elfogadni. Kell a pénz,de az egészség mindentől fontosabb! Jó hogy nyugdíjas vagyok,már rég meglincseltek volna,hisz engem nem  lehetne így elhallgattatni!




Fizetett hirdetés

3000 embernek fogjuk hirdetni ezt a petíciót.

Tudjon meg többet...