Milla: A decemberi 7 pont

Quoted post

Szevasz

#152 7 millió plazma tv országa

2011-11-30 17:06

Ne röhögtess hogy 7 millió koldus országa!AMIG a PROLINAK PLAZMA TVRE, TELIK!Addig nincs értelme ilyen hülyeségeket beszélni!Menj már be egy plazaba tele van vásárlókkal!Javaslom szombaton plázázzatok!A 7 millió koldus kurva jol el van!Amig a x Faktorba tudja küldeni az 500 ftos smseket,okostelcsiket tudd venni,addig ne beszéljetek mán 7 millió koldusról!Mert nem igaz!A legtöbb fiatalnak van okos telefonja!Nem csak a gazdagok engedhetik meg maguknak a plazmát hanem a proli is!A 1930as években a Horthy Miklós érában csak a gazdagnak tellett rádióra(akkor kezdett beindulni a rádiózás hazánkban)most meg a prolinak is telik okos telefonra,szar kinai plazma tvre!Akkor miről beszéltek,hogy 7 millió koldus országa vagyunk!

Válaszok


Vendég

#161 Re: 7 millió plazma tv országa

2011-11-30 19:15:17

#152: Szevasz - 7 millió plazma tv országa

Szevasz ....szevasz ! Kitetted te már a lábadat a tanyádról?Mert a mentalításod alapján ott élhetsz.  Szerinted a prolinak még mindíg sokol rádiót kéne hallgatni? Az igények a korral tartanak lépést és ez így van jól. A Magyar politikai osztály tagjai szerinted kínai plasma tv.-t néznek? Hát nem......tudod barátom én már több mint negyven éve dolgozom és nincs plasmám sem okostelefonom ,bár szerintem megérdemelném és a hozzám hasonlók is.Biztos vagyok benne ,hogy jobban mint azok a politikusok akik szétlopták az országot.Te meg csak higgy nekik lelked rajta.Okostelefon és plasma tévé helyett pedig nézd a délibábot.További jó egészséget,erőt és bölcsességet !