Milla: A decemberi 7 pont

Quoted post


Vendég

#161 Re: 7 millió plazma tv országa

2011-11-30 19:15

#152: Szevasz - 7 millió plazma tv országa

Szevasz ....szevasz ! Kitetted te már a lábadat a tanyádról?Mert a mentalításod alapján ott élhetsz.  Szerinted a prolinak még mindíg sokol rádiót kéne hallgatni? Az igények a korral tartanak lépést és ez így van jól. A Magyar politikai osztály tagjai szerinted kínai plasma tv.-t néznek? Hát nem......tudod barátom én már több mint negyven éve dolgozom és nincs plasmám sem okostelefonom ,bár szerintem megérdemelném és a hozzám hasonlók is.Biztos vagyok benne ,hogy jobban mint azok a politikusok akik szétlopták az országot.Te meg csak higgy nekik lelked rajta.Okostelefon és plasma tévé helyett pedig nézd a délibábot.További jó egészséget,erőt és bölcsességet !

Válaszok

tanyasi

#162 Re: Re: 7 millió plazma tv országa

2011-11-30 19:26:42

#161: - Re: 7 millió plazma tv országa

161-eske:Járok a városban.Tanyán nincs pláza!Azt látom a plázák tele vannak emberekkel,akik vásárolnak!Igy nem beszélhetünk az általatok vizonált 7 millió koldus országárol!Senkitől nem irigylem a plazma tv-t.Haladni kell a korral,de akkor nincs 7 millió koldus az országba ha az emberek nagy réészének plazma tvre is telik!Nekem sincs plazmám kell a francnak!Önnek is minden jót!