Tiltakozás a Gyurcsány Ferenc elleni koncepciós eljárás miatt

Quoted post


Vendég

#5807 Re: Re: Re: Re: KOMCSIZÓTÓL SIMÁN KITELIK...

2011-11-29 16:38

#5806: - Re: Re: Re: KOMCSIZÓTÓL SIMÁN KITELIK... én biztosan szigorúbb parancsot adtam volna.

Teljesen igazad van, demokrata elvtárs. Én is azt adtam volna.  Szerintem a Miniszterelnök Úrnak éleslőszerrel kellett volna belelövetni a fasiszta fideszesek tömegébe 2006-ban, nem csak gumilövedékkel.  Attól talán-talán megtanulták volna a demokráciát a fasiszták és akkor most még mindig demokrácia lehetne, nem pedig ilyen Orbán-diktatúra, ahol nekünk, demokratáknak ennyit kell rettegnünk állandóan.  De nem csak nekünk, mezei demokratáknak, hanem még a legdemokratább Miniszterelnök Úrnak is félnie kell Orbán ügyészeitől!  Ez teljes képtelenség, a lehető legsötétetebb zsarnokság!!! Hát hogy jönnek ezek a fasiszták ahhoz, hogy a demokraták üzleti dolgait firtassák, főleg egy volt miniszterelnökét, nem?

Válaszok


Vendég

#5809 Re: Re: Re: Re: Re: KOMCSIZÓTÓL SIMÁN KITELIK...

2011-11-29 17:15:56

#5807: - Re: Re: Re: Re: KOMCSIZÓTÓL SIMÁN KITELIK... 

 fölismerlek, alávaló büdöskomcsizó, ez a stílus sem jobb semmivel, talán a fülnek nem annyira elviselhetetlen, ha nem káromkodsz. Ettől még nem vagy semmivel jobb, bár tudom, hogy nem is akarsz az lenni.