Szolidaritás tiltakozó aláírásgyűjtés

Quoted post

Kati

#140 Kati néni

2011-11-25 19:57

139-es Ez jó Hir a menyem 2014-ben megy nyugdíjba,így legalább nem fogják megadóztatni szerény majdani nyugdíját!a fidesz a mi oldalunkon áll,azaz a nyugdijasok oldalán,mert tudják mi vagyunk a legtöbben és megváltoztathstjuk a 2014es választás kimenetelét!Köszönjük a 4%os emelést is ebbe a gazdasági válságba ami Európában pusztít,örülhetünk neki!Más országokban nyugdíj csökkentés várható!Itt nem!Én már megéltem Horthyt,szálasit,Tildi féle kormányt,Rákosit,Kádárt.22 éve meg a többpárti rendszert.Pár éve unokám megtanitott (dédi is vagyok már kedveskéim)ennek az internyetnek a használatára,azóta ez tölti ki a napjaim,igy 90 felé.Szeretni kell a tescnyikát,szép dolog a technikai fejlődés.Mikor még én kisleány voltam,akkor kezdte meg működését a rádió,mi beszélő doboznak hivtuk,emlékszem kerestem benne a bácsit.Jaj most is könny csordul a szemembe ha rá gondolok.Kedveskéim,nem szabad mérgelődni,más okolni bajaitok miatt,egyszer minden jóra fordul.Ti is lesztek 90 évesek.Csókol titeket Manyi néni

Válaszok

Élőláncot a parlament köré!

#145 Re: Kati néni

2011-11-26 09:22:39

Kati néni nagyon el van tévedve!!!A fidesz a szegények,kiszolgáltatottak legnagyobb ellensége!NE HIGGYE EL,AMIT IGÉRNEK!!!Még nem volt elég a szegény-és népellenes törvényeikből???#140: Kati - Kati néni