Szolidaritás tiltakozó aláírásgyűjtés

Quoted post

nyugdijas

#107

2011-11-22 14:33

A nyugdíjak az infláció mértékével emelkednek!4,5%al Ez is valami!Legalább a nyugdíjasokkal törődik a kormány!Már csak azért is,mert 3 millióan vagyunk!A választás kimenetelét megtudjuk változtatni.Lásd 2002-ben. http://index.hu/belfold/2011/11/22/orban_levelet_irt_a_nyugdijasoknak/
Végül is mért is tiltakoznak önök?

Válaszok


Vendég

#122 Re:

2011-11-23 23:21:17

#107: nyugdijas -  

 Szerinted .Jó látni hogy van még optimista ember.Én nem az vagyok.Engem most akarnak megfosztani a nyugdíjamtól.Kórkedvezménnyel mentem nyugdíjba szénbányából.Lenyomtam 25 évet és közel 6000műszakot.Kétszer rám omlott a bánya.(80 kilométerre kellett járnom hogy teljesíteni tudjam azt amit a magyar kormány elvárt, utikőltség térítést nem kaptunk.Ha elveszi a korkedvezményesektől a nyugdíjat, tőrtvényt sért, mert visszamenőleges tőrvénykezést a világon sehol nem ismerik el,Szerződést szeg,mert a korkedvezmény ,meg a nyugdíj is tulajdonképp szerződés az állam és a munkavállaló közt.Én sem fogom annyiban hagyni.Beperlem a magyar államot ha a gatyám rámegy akkor is!Lédy Gaga mondta:Ha az ember nem áll ki a jogaiért, nem több mint hús a csonton.Milyen igaz.Le fidesszel.Le a népnyúzó tőrvénytelen kormánnyal.Takarodjanak!Űzzük el őket !


Vendég

#216 Re:

2011-12-08 16:12:40

#107: nyugdijas -

"A nyugdíjak az infláció mértékével emelkednek!4,5%al Ez is valami!"

Szent Isten!!! Ez is valami???!!!!Csak augusztus óta 16%-kal értéktelenedett el a forint!!!!!!Mi az a 4,5 %????!!!!

A szegénység sexuálja a nyomort, miközben az "uralkodó osztály" tort ül a lakosság felett!!!!!

...

"Sikert sikerre halmozunk" mondá a "Csillagszemű".....MI MEG JÓL BELEDÖGLÜNK A SIKEREIKBE!!!!!!!

Próbálkozzanak , kísérletezgessenek csak még....Elvégre felkészültek a kormányzásra, nemdebár?????

Aztán majd nehogy csak egyszer , egyik pillanatról a másikra lángba boruljanak az elit negyedek villái....a kedves szakértők,  a nagyon "hazafiak" és szentéletű , mélyérzésű keresztyén lekivilágú haverjaik mély egyetértésben a   lámpavason végezzék!!!!!Az éhes , elkeseredett tömegek érdekes dolgokra képesek...ám!!!!

Ne bízzatok a birkaságban!!!(mert nem tart örökké)