Szolidaritás tiltakozó aláírásgyűjtés

Quoted post

Kritika

#24 Válasz Judyt 1986-nak

2011-11-18 20:21

Kedves Judyt 1986!

Nyilván önt Judyt 1986 néven anyakönyvezték? Engem se kritikának,de az internet már ilyen műfaj.
Régóta nem járok szavazni,se országgyűlési választáskor ,se máskor.Mert elegem lett a politikából.Én a csendes otthon maradó 35%hoz tartozom.(2010-ben ennyien nem mentek el választani az országgyűlési választásokon)Úgy tudom azóta még többen nem mennének el ha most vasárnap lenne a választás.Belgiumban aki nem vesz részt a választásokon,pénzbírsággal sújtható.Ez Magyarországon érthető okok miatt,nem lenne szerencsés bevezetni.A Kádár rendszerben mindenkinek kötelező volt elmenni szavazni,mert különben szankciók érhették.Megértem azokat az embereket,akik nem járnak szavazni.2002-ben mentek el a legtöbben az utóbbi 20 év során szavazni az országgyűlési választásokon.(A lakosság 72%a elment)Ha 2014-re lesznek új pártok akkor talán elmegyünk választani!Elnézést hogy nem a témához szóltam hozzá.Tisztelettel:Kritika

Válaszok

Judytt1986
Vendég

#26 Re: Válasz Judyt 1986-nak

2011-11-18 21:55:31

#24: Kritika - Válasz Judyt 1986-nak

Igen eltalálta nem így vagyok anyakönyvezve,de nekem ne egy olyan mondja meg hogy is anyakönyveztek aki szintén nem a saját nevén fut ezzen a vitalapon!Tudom hogy leírta ez egy ilyen műfaj az interneten,én ott is a saját nevemmel vagyok regisztrálva.És igen nem a témához szólt hozzá!!!!Úgy látszik az a rész elkerülte a figyelmét hogy ÉN KI FOGOK MENNI ALÁIRÁST GYŰJTENI A HIDEG ELLENÉRE IS!!!!!!!!Ezt azért írtam csupa nagy betűvel hátha igy nem kerüli el tisztelt Kritika figyelmét.Viszont én mertem a nevemet adni az aláirásnál és hogy tisztázzuk nem rejtettem el a nevemet,hogy aláírtam és támogatom ebben a 3témában a Szolidaritás Mozgalmat és a céljait is.Abból meg,hogy Ön nem akar tenni semmit arra kell következtetnem hogy EGYENLŐRE magának jó a helyzete.Nekem sajnos nem és szeretnék tenni ellene,ha ehhez az kell hogy kimenjek a hidegbe aláírást gyűjteni akkor kifogok menni,és szerencsére nem egyedül gondolom így!

MS

#44 Válasz Judyt 1986-nak

2011-11-19 08:09:07

#24: Kritika - Válasz Judyt 1986-nak

Kedves Kritika!

Ezért tartunk itt, mert egyeseket nem érdekel a politika a választás, azután meg sírnak, hogy megint milyen megszorítások vannak. Biztos vagyok benne, hogy a valóvilágra több ideje van ezen személyeknek, mint hogy egy kicsit tájékozódjon a politikáról vagy a jövőjéről!

Bujtor László

#177 Re: Válasz Judyt 1986-nak

2011-11-30 14:49:04

#24: Kritika - Válasz Judyt 1986-nak

Aki nem ment el Ő azzal szavazott,kritika a magyar politikusoknak.A Kádár rendszerben egyszer sem voltam szavazni és nem kérte számon senki,hogy miért nem.54 éves vagyok,tehát párszor kellett volna mennem.Talán majd lesz olyan párt akiért érdemes elmenni vállasztani. Szivélyes üdvözlettel Laci