Hagyják dolgozni Illés bácsit!

Quoted post


Vendég

#106 Re: Re: Re:

2016-05-15 19:31

#100: - Re: Re:  

 Kedves BF! 

Amit írtam azt állom. Ha lenne valaki, aki kezébe veszi a dolgot, akkor végre előbbre haladhatna a dolog. Én is azt gondolom,hogy a NÉBIH-től maximum haladékot lehet kicsikarni. Ha nem is 10 ezer forintot, de valamennyi pénzt mindenki ad, akkor az elegendő lehet arra,hogy Illés bácsi munkakörülményei megfeleljenek a hivatalos szerveknek és folytathassa a munkáját! 

Remélem, olvassa a sorainkat olyan ember, aki a cél érdekében érdemben is lép és az adományokból, valamint egyéb segítségekből (pl építőanyag és építőipari munka, stb) hamar rendeződhet ez az ügy. 

Üdvözlettel: Bábel Lajos 

 

Válaszok

BF

#145 Re: Re: Re: Re:

2016-05-15 19:58:27

#106: - Re: Re: Re:  

 Kedves Lajos!

 

Létrehoztam egy zárt Facebook csoportot a hatékonyabb kommunikáció érdekében, amely Mentsük meg Illés bácsi cukrászdáját címmel ezen a linken érhető el, és lehet csatlakozni is: https://www.facebook.com/groups/1699381340329190/

Időkapacitásom nekem sincs sok sajnos a szervezkedésre, de bízom benne, hogy a csoport hozzájárul ahhoz, hogy a megfelelő, tettrekész emberek összegyűljenek. Így kérek minden érdeklődőt, ha módjában áll, csatlakozzon a Facebook csoporthoz! :)

 

Üdv,

 

BF