Távolítsák el az "Ádám keresi Évát" köztéri plakátjait!

Quoted post

82928338

#19 Aki szerint ez gond, azzal van gond.

2016-05-01 14:42

5 éves lányom megkérdezte "mi ez a fiús plakát". Mondtam, neki, hogy az a fiú keres egy lányt akit szerethet.

Azóta nem volt téma a plakát, nem foglalkozik vele.

Válaszok


Vendég

#29 Re: Aki szerint ez gond, azzal van gond.

2016-05-01 17:31:28

#19: 82928338 - Aki szerint ez gond, azzal van gond. 

 Tehát Ön azt tanítja az 5 éves lányának, hogy az emberek így keresnek párt, szerelmet maguknak. Meztelenül, egy ország szeme láttára és Ön úgy gondolja, hogy ezzel nincs semmi gond. Sajnálom a gyermekét.

V

#49 Re: Aki szerint ez gond, azzal van gond.

2016-05-01 20:44:49

#19: 82928338 - Aki szerint ez gond, azzal van gond. 

 Nem olyat keres akit szerethet, hanem akit meghúzhat...

De azt kívánom, hogy a kislánya ne olyan fiúkkal jöjjön össze akik most ezen a műsoron nevelkednek. Különben akkor lehet éppen az Ön lánya lesz az aki meztelenre vetkőzik egy ország szeme láttára, mert azt hiszi így szeretetet kaphat. 

gondoskodó apa

#61 Re: Aki szerint ez gond, azzal van gond.

2016-05-01 22:47:20

#19: 82928338 - Aki szerint ez gond, azzal van gond. 

 Nem kedves barátom. Nem azzal van a gond aki szerint ez gond. Hanem azzal, aki szerint ez a normális. Kíváncsi vagyok mit szólnál hozzá, ha a saját leányod lenne a képen, vagy ha azzal jönne haza, hogy felvették egy ilyen műsorba.

Nem gondolom, hogy normális dolog lenne bárhol a világon egy olyan műsor bemutatása, amelyet a nézői min 90%-a azért néz, hogy első- és másodlagos nemi jellegeket láthasson. Pedig úgy látszik de :-(


Vendég

#91 Re: Aki szerint ez gond, azzal van gond.

2016-05-02 07:36:48

#19: 82928338 - Aki szerint ez gond, azzal van gond. 

 Kedves 82928338, Ha a gyermeke nem kérdez, az nem jelenti azt, hogy nála nem téma, én sem beszéltem a szüleimnek a gyerek és tinikori szexuális élményeimről. Elhangzott pár kérdés, amikor még új volt az élmény, de amikor aktivizáltam magam benne, azt Ők már nem tudták. Évekig tartó sokszor gyötrő küzdelem a kivezető út, ha megtalálja. Ne várja meg, hogy gyermeke pár válás után megkérdezze (valószínűleg nem tenné), hogy miért nem mondtátok el nekem! Ha meri őszintén végig gondolni a saját viselkedését (a mostanit és a gyerekkorit) és nem csak lerázza magáról a gyermeke iránti felelősséget egy ilyen egyszerű válasszal, akkor vegye fel a kesztyűt, ha szélmalom harcnak tűnik is.

Ezt a hozzászólást a szerzője eltávolította (Részletek)

2016-05-27 01:39:55