Kiss László és Gyárfás Tamás mondjon le!

Quoted post


Vendég

#115

2016-04-07 09:55

Itt nem arról van szó tulajdonképpen, amit 55 éve elkövetett, ült érte börtönben, megbűnhődött. Itt arról van szó, hogy amikor ez kiderült, ezt kellett volna mondania: "hát mindig is megvolt az esélye, hogy ez még előkerül, reménykedtem benne, hogy nem fog, de mivel így történt, így nem kívánván olyan helyzetbe hozni az Úszó Szövetséget, hogy egy megerőszakoló mellett kelljen kiállniuk, LEMONDOK MAGAMTÓL." De ezek az undorító utalgatások az áldozat hibásságára, meg az igazságtalan ítéletre... Ártatlanul ítélték el? Akkor mondja ki, és vegyük elő újra az ügyet! Nyilván nem így van, de akkor meg mondjon annyit, hogy "nagy hibát/bűnt követtem el a múltban, azóta is együtt élek vele, és mélyen megbántam". Ezek a célzások a bíróság elfogultságára Kiss László és a szövetség tagjai által (pl. "okkal vagy ok nélkül" ítélték el, by Gyárfás Tamás), ez az, ami igazán felháborító, és ez mutatja tulajdonképpen, hogy az edző egyáltalán nem bánta meg, amit tett. Mert ő megteheti, hiszen a nemzet naggyá tételén munkálkodik. De ugye a menekültek nem tisztelik a nőket, állatok, akik bárkit bármikor megerőszakolnának. Ennyit erről.

Válaszok


Vendég

#125 Re:

2016-04-07 10:02:04

#115: -  

 Teljesen egyetértek.


Vendég

#413 Re:

2016-04-07 13:31:28

#115: -  

 Ha engem ártatlanul itéltek volna el abban a rendszerben az lett volna az első dolgom, hogy rehabilitáltatom magam mint oly sokan tették. Mivel a nemi  erőszakot nam tudta volna tagadni amig az az áldozat élt ezért ezzel nem is probálkozott. Ez bizonyitja azt, hogy az erőszak megtörtént és most már halott gyalázást is aljasul elkövetik.