Petíció Dörner György színi igazgatói kinevezése mellett!

Quoted post


Vendég

#44 Bodó K. Attila

2011-10-17 01:10

Kedves magyar és magyarországi zsidó Honfitársaim! Nekem semmi bajom a zsidókkal. Nagyon szeretem őket. Nekem bajom csupán a kotnyeles aláírás gyűjtögető, hisztérikus kriptozsdókkal van. Azokkal, akik azt hiszik, hogy a budapesti zsidóság jóváhagyása kell színház vezetők kinevezéséhez. Ezek a szerencsétlen megtévedt, szerepzavaros, térben és időben dezorientált kriptozsidók összetévesztik a helyet és a szerepeket. Tarlós nem Jeruzsálemben, hanem Magyarország fővárosában egy magyar színház élére nevezett ki igazgatót és intendánst. Akkor lehetne jogos a felháborodás, ha Tarlós István a nyári zsidó fesztiválok forgatókönyvének megírását akarná saját hatáskörébe rendelni.
Valahogy hiány van az urbanoliberális értelmiség részéről, ami a lojalitást illeti. Aki nem bántja a magyart és lojális a magyarság szellemi és anyagi kultúrájához, hagyományaihoz, történelmi gyökereihez, jogszokásához, szokásjogaihoz, etnogeneziséből adódó kapcsolatrendszeréhez. Tudomásul veszi a magyarság prioritását és népi kultúrájának primátusát Magyarországon, az nekem mind-mind honfitársam. Legyen zsidó, örmény, sváb, vagy éppen bunyevác. Ezek számára egy olyan színház, amely a magyar írók alkotását viszi színpadra csak öröm lehet. Ez a színház már most sikeres, mert a vihar után tündököl a szivárvány. Barátsággal Bodó K. Attila

Válaszok


Vendég

#47 Re: Bodó K. Attila

2011-10-17 08:57:29

#44: - Bodó K. Attila

Tisztelt Uram !

Szívemből szólt. Köszönöm.

Üdvözlettel Kókai Katalin

Debreceni Sz. Lőrinc

#656 Re: Bodó K. Attila

2011-12-23 18:26:31