Tiltakozás a Gyurcsány Ferenc elleni koncepciós eljárás miatt

Quoted post


Vendég

#3598 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Tárgyi bizonyítékok is vannak Gyurcsány ellen

2011-10-05 17:16

#3595: vidéki - Re: Re: Re: Re: Re: Tárgyi bizonyítékok is vannak Gyurcsány ellen

Gyurcsány szépen leamortizálta saját magát is. És szerencsére vele együtt az MSZP-t is és komoly szerepe volt abban, hogy a Fidesz 2/3-os többségű felhatalmazást kaphatott.  Ezért komolyan hálás vagyok én is neki.  Szerintem bőven megszolgálta, hogy most már kicsit kipihenje magát a dutyiban.

Válaszok

vidéki

#3601 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Tárgyi bizonyítékok is vannak Gyurcsány ellen

2011-10-05 17:25:04

#3598: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Tárgyi bizonyítékok is vannak Gyurcsány ellen 

 Úgy látszik, nem voltam előg érthető. Ti amortizáltátok le módszeresen Gyurcsányt, az MSZP pedig rengeteg hibát vétett. A Ti aljas, nemtelen, tisztességtelen versengésetek, könyöklő, eltipró gátlástalan politikátok vezetett ide, ahol most tartunk. Elismerni úgysem fogtok soha semmit, az nem jellemző rátok. Látod, ez a gondolatsor is, ez a 3 sor fent szintén belétek lett szuggerálva. Ti nem látjátok egyáltalán a saját hibáitokat, a gátlástalanságotok pedig az egeket veri. Ezért nem lehet veletek vitatkozni, mert az ember levezet valamit, mát itt is van a válasz a szemináriumon tanultakból. Hálásak vagytok Gyurcsánynak, hogy leamortizálta az MSZP-t. Ha kicsit is gondolkodnál, gondolkodnátok,  el kéne ismerned, hogy nem ő volt, hanem Ti. Egyszer még nagyon fogjátok szégyellni, már a jobbérzésűek, mert nyilván van közöttetek is jó pár, aki már rég szégyelli a 2/3-ot. Én szívesen néznék szembe veled személyesen is, de Ti erre alkalmatlanok vagytok. Hát akkor maradjunk meg így, nem kérek választ, mert abból megintcsak az sülne ki, hogy hálás vagy Gyurcsánynak, pedig Semjénnek és Navracsicsnak, no meg Lázárnak és a többi szégyentelennek kellene hálálkodnod.