Tiltakozás a Gyurcsány Ferenc elleni koncepciós eljárás miatt

Azért is Gyurcsány Ferenc

#3576 Re: Re: Re:

2011-10-05 12:50

#3572: - Re: Re:

TE ELMEHÁBOROTT, KI TUDTAD ILYEN HAMAR DÖGLENI MAGAD, LÁTOM LENYOMTAK AZ ICCAKA, AMI NEM MEGY, ADD FEL.  INKÁBB GYERE IDE, AKKORA HÁZAM VAN, HOGY ELFUTKÁROSZHATSZ BENNE, AMIKOR TÖLTŐRE TESZED AZ EGY DB AGYSEJTEDET.

A legeslegeslegdemokratább legdemokrata

#3577 Re: Re: Re:

2011-10-05 12:54

#3573: Azért is Gyurcsány Ferenc - Re: Re:

Szerintem igenis bele fog öltözni abba a rókabőrbe, mert az egy nagyon aljas focista cigány!  De bennünket, demokratákat nyilván nem fog megtéveszteni és mi már tudjuk, hogy az az alacsony termetű őmaga lesz a bírói székben, mert bosszút akar állni a TV-vitáért a mi szép colos Ferinken!!!!


Vendég

#3578 Re: Re: Re: Re:

2011-10-05 12:56

#3576: Azért is Gyurcsány Ferenc - Re: Re: Re:

Ja, tényleg, te állítólag nem vagy szoci nyugger, hanem aktív építési vállalkozó. Akkor maradjunk csak annyiban, hogy egyszerűen egy nyomorult gyurcsányista büdöskomcsi féreg vagy.

LŐRINCZE LAJOS

#3579 Re: Re: Re:

2011-10-05 13:41

#3572: - Re: Re:

háttal nem kezdünk mondatot, te tudálékos őrült

Azért is Gyurcsány Ferenc

#3580 Re: Re: Re: Re:

2011-10-05 13:56

#3577: A legeslegeslegdemokratább legdemokrata - Re: Re: Re:

NEM KELL ANNAK BÚJNI,  BELE SZÜLETETT.  AZÉRT REJTEGETI AZ ŐSEIT,  MÉG  SOSEM LÁTTUK, - VAGY CSAK MELLŐZIK,  MERT IGÉNYESEBBEK-...      VALAMI PÁRTTITKÁR,  LÓBÁNYÁT PRIVATÍZÁLÓ ÉS TOKAJHEGYALJÁT FELVÁSÁRLÓ SZÜLŐKRŐL LEHET TUDNI , AKIK SZORGALMASAN TÖLTÖTTÉK FEL  AZ  - ÁLLAMI MEGRENDELÉSŰ- UTAKAT. MÉG A SZŐLŐLUGASOK KÖZT IS.


Vendég

#3581 Re: Re: Re: Re:

2011-10-05 14:00

#3579: LŐRINCZE LAJOS - Re: Re: Re:

Hát... én kezdtem. Amúgy én örülök,  nem pedig őrülök. :) Azt  a balatonőszödi böszme csinálja. Egész jól halad. :))


Vendég

#3582 Re: Re: Re: Re: Re:

2011-10-05 14:06

#3581: - Re: Re: Re: Re:

vikót kezelik a gyogyón ,  de ez nem titok,  itt a fórumon neked kell   tudnod a legjobban, kedves HÁT


Vendég

#3583

2011-10-05 15:02

Ne válaszoljatok neki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Vendég

#3584 Tárgyi bizonyítékok is vannak Gyurcsány ellen

2011-10-05 15:22

http://www.femina.hu/hirhatter/fordulat_a_gyurcsany_ugyben
http://atv.hu/cikk/video-20111004_fazekas_geza

Hát, akkor lassan lehet készülődni, Gyurcsány... :D Fogkefe, tisztasági csomag, stb. A rajongók majd mindig visznek virágot a börtönkapuhoz.
vidéki

#3585 Re: Tárgyi bizonyítékok is vannak Gyurcsány ellen

2011-10-05 15:37

#3584: - Tárgyi bizonyítékok is vannak Gyurcsány ellen 

 

Mutasd meg azt a tárgyi bizonyítékot, Te nagytudású! Meséld már el, hogy az a Fazekas Géza, akire fent hivatkozol és akit megpróbáltam a monitorra csalogatni, de nem jött az Istennek se, (olyan, mint Orbán feljelentési ügye a fehér lappal), mitől hitelesebb, mint bármelyik baloldali politikus? Nekünk, akik hisznek Gyurcsány ártatlanságában, biztos nem az, amit pedig az ATV-n összehordott Kálmán Olgánál, semmire nem tárgyi bizonyíték, legfeljebb Neked.


Vendég

#3586 Re: Re: Tárgyi bizonyítékok is vannak Gyurcsány ellen

2011-10-05 15:55

#3585: vidéki - Re: Tárgyi bizonyítékok is vannak Gyurcsány ellen

Már miért én mutassam meg neked a tárgyi bizonyítékokat?  Az ügyészek fogják megmutatni a bíróságnak. Én nem vagyok ügyész, te nem vagy bíró.


Vendég

#3587 Re: Re: Re: Tárgyi bizonyítékok is vannak Gyurcsány ellen

2011-10-05 16:01

#3586: - Re: Re: Tárgyi bizonyítékok is vannak Gyurcsány ellen 

 Mert Neked nagy a szád, természetesen bizonyítékok nélkül.


Vendég

#3588 Re: Re: Re: Re: Tárgyi bizonyítékok is vannak Gyurcsány ellen

2011-10-05 16:35

#3587: - Re: Re: Re: Tárgyi bizonyítékok is vannak Gyurcsány ellen

Nekem nyilván nincsennek bizonyítékaim, mert - mint említettem - nem vagyok a büntetőügyben illetékes ügyész.

Ellenben nektek, büdöskomcsi gyurcsányistáknak nagy a szátok - minden  alap nélkül -, hogy Gyurcsány csakis ártatlan lehet. No, hát azt a bíróság fogja eldönteni, hogy bűnös-e vagy ártatlan és nem a vádlott és annak hívei.

Ezt a hozzászólást a szerzője eltávolította (Részletek)

2011-10-05 16:40


itt a bizonyíték, hol a bizonyíték

#3590 Re: Re: Re: Tárgyi bizonyítékok is vannak Gyurcsány ellen

2011-10-05 16:45

#3586: - Re: Re: Tárgyi bizonyítékok is vannak Gyurcsány ellen

..azért, mert te nem hiszel Gyurcsány ártatlanságában, joggal feltételezhető, hogy tudsz valamit... ez azt mondta, ammeg azt, ez vékonyka, jogász Orbán pontosan tudja...     CSINÁLJÁK A FELHAJTÁST A JUTALMAZOTTAK, HA LÁTOD, HA NEM,  EZ A DEMOKRÁCIA SÁRBA TIPRÁSA...  ...megkapták a szaftos állást és a 16 százalékos adókulcsot a becsületes zemberek kárára...

Mindhalálig Gyurcsány

#3591

2011-10-05 16:54

Azért is Gyurcsány Ferenc nicknek:

Kétszer írtam úgy, hogy nem ment át, amikor a válasz küldése gombot választottam.
Látod, megint megérkezett FIDESZnyik-büdöskomcsi "barátunk" Egy vicc jut róla eszembe, amit megosztok másokkal is, akár tanmesének is elmenne. 40 éve hallottam, ma is aktuális. A nyomdafestéket nem tűrő szavakat kipontozom, attól még érthető lesz.

Megy a medve az erdőben, ugrabugrál jókedvűen az őzike. Mondja a medvének:
- Szevasz, Medve, üdvözöl a Feri.
- Köszönöm. Milyen Feri?
- Aki a ....át a szádba veri.
- Juj, Őzike rossz voltál, nem szabad csúnyán beszélni.
Megy mindenki a maga útján, de másnap, majd harmadnap újra lejátszódik a jelenet. A medve már nagyon mérges, elmegy a ravasz rókához tanácsot kérni. Elmondja a történetet, majd a róka a következőt tanácsolja neki:
- Ha legközelebb jön szembe az őzike, ne is hagyd szóhoz jutni, hanem előzd meg és azonnal modjad, hogy: szevasz Őzike, üdvözöl az Oszkár. Akkor ő megkérdezi, hogy milyen Oszkár, te azt feleled, hogy akit tegnap szájba ....tál.
A medve nagyon örül, hogy el ne felejtse, egész úton hangosan mondja, hogy: szevasz, Őzike, üdvözöl az Oszkár, mire őzike:
- Tudom, mondta a Feri
- Milyen Feri?
Nem is tudom, miért jut erről a sok nívótlan vitáról, büdöskommcsizásról, nyuggerezésről ez a vicc az eszembe? Azt talán modanom sem kell, hogy melyik célcsoport a medve. a 3588-ban megjelent megint ez a tapló.
Üdv.




A TUDATLANNAK

#3592 Re: Re: Re: Re: Re: Tárgyi bizonyítékok is vannak Gyurcsány ellen

2011-10-05 16:55

#3588: - Re: Re: Re: Re: Tárgyi bizonyítékok is vannak Gyurcsány ellen

...ez így lenne, ha egyáltalán lesz vádemelés..., ha valami KÉZZEL FOGHATÓ lett volna, nyílván őrizetbe veszik, majd megkísérlik a nyomozó bíróval előzetesbe DUGNI,   de nem így történt... GYURCSÁNY FERENC MINDÖSSZE GYANUSÍTOTT, MINT PL. TE, AKIRŐL ALAPOSAN FELTÉTELEZHETŐ, HOGY NEM VAGY NORMÁLIS... ...azt hiszem ezt lényegesen könnyebb lenne bizonyítani,  a gyügyészeknek is...

Vidéki

#3593 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Tárgyi bizonyítékok is vannak Gyurcsány ellen

2011-10-05 16:56


Vendég

#3594 Re: Re: Re: Re: Tárgyi bizonyítékok is vannak Gyurcsány ellen

2011-10-05 16:59

#3590: itt a bizonyíték, hol a bizonyíték - Re: Re: Re: Tárgyi bizonyítékok is vannak Gyurcsány ellen

Nem hiszek benne és nagyon remélem, hogy legalább ebben az ügyben le lehet majd ültetni ezt a mocskos gazembert. De miért lenne emiatt "joggal feltételezhető, hogy tudok valamit"?  Annyit tudok én is, mint ti:  követem a híradásokat.

A demokrácia meg köszöni jól van, pl. Horvátországban is. Ott már börtönbe is került korrupció miatt az Ausztriába menekült és onnan kiadott volt miniszterelnök Ivo Sabor.  Mellesleg szintén "baloldali" (értsd: posztkommunista), mint Gyurcsány. De a jobboldali Berlusconi is könnyen ott köthet ki majd.  Gyurcsányt sem fogja menteni az a tény, hogy sajnos Magyarország miniszterelnöke volt.  Ha esetleg megszökik, akkor Izraelbe menjen, mert onnan nem szoktak kiadni civilizált országoknak bűnözőket. Még az oroszok is kiadnák, mert már nincs rá szükségük.

vidéki

#3595 Re: Re: Re: Re: Re: Tárgyi bizonyítékok is vannak Gyurcsány ellen

2011-10-05 17:09

#3594: - Re: Re: Re: Re: Tárgyi bizonyítékok is vannak Gyurcsány ellen 

 Attól, hogy 2006 óta módszeresen mocskolták, köpködték jobbról, mindenféle szemétséget összehordtak rá, attól még nem bűnös. Az én szememben az a bűnös, aki ezt a sok szemétséget el is hiszi róla. Az egyetlen bűne, hogy egy nyilvános TV vitában ahelyett, hogy behódolt volna Vitya királynak, le merte győzni. Ez megbocsáthatatlan bűn egyesek szemében. Egy ezért fizetett csoport kidolgozta a stratégiát, hogy hogyan kell Gyurcsányt földbe döngölni, Tömjén Zsolt elmondta, hogy az ő és a Navracsics Tibor feladata az volt az elmúlt ciklusban, hogy Gyurcsány Ferencet leamortizálja és ők ezt a feladatot maradéktalanul teljesítették. Erre lehet büszkének lenni, lehet szégyellni. Én inkább szégyellném. Az pedig, hogy ezt a feladatot, hogy további 2.000.000 embert így fanatizáljanak, még nagyobb bűnnek tartok, mert a tömegek fanatizálása sohasem vezetett jóra. Az, hogy Ti ezt meg sem látjátok magatokon, az pedig már orvosi eset. Csernus doki biztos jobban levezetné az általam mondottakat, de remélem, érthető voltam én is. Most pedig megyek a szomszéd özvegy nyugger néninek felolvasni a mai újságból, mert a zöldhályog elvette a látását, mégsem kívánom neki, hogy - a szavaitokkal élve - dögöljön meg.


Vendég

#3596 Re:

2011-10-05 17:10

#3591: Mindhalálig Gyurcsány -

...a fő baj nem is az,  hogy itt van, hanem ahelyett, hogy tanulna, netán megértetné pl. velem, hogy miért jó viktátor gazdaságpolitikája, bánja a fene... nem hiszem, hogy az ő állítólagosan nyugdíjas apja marha boldog ettől a nyomort növelő intézkedésektől, de talán még Ő MAGA sem, csak hát.... ..... na látod, ezért is ÉS AZÉRT IS GYURCSÁNY FERENC.


Vendég

#3597 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Tárgyi bizonyítékok is vannak Gyurcsány ellen

2011-10-05 17:12

#3592: A TUDATLANNAK - Re: Re: Re: Re: Re: Tárgyi bizonyítékok is vannak Gyurcsány ellen

Nem kísérelték meg "előzetesbe dugni", mert ezt csak abban az esetben sem szokták megtenni, ha okkal lehet tartani a gyanúsított (hétfőtől ez Gyurcsány státusa)  szökésétől.   Az ügyészek megítélése szerint nem áll fenn ez az eset. (Mellesleg szerintem se.)


Vendég

#3598 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Tárgyi bizonyítékok is vannak Gyurcsány ellen

2011-10-05 17:16

#3595: vidéki - Re: Re: Re: Re: Re: Tárgyi bizonyítékok is vannak Gyurcsány ellen

Gyurcsány szépen leamortizálta saját magát is. És szerencsére vele együtt az MSZP-t is és komoly szerepe volt abban, hogy a Fidesz 2/3-os többségű felhatalmazást kaphatott.  Ezért komolyan hálás vagyok én is neki.  Szerintem bőven megszolgálta, hogy most már kicsit kipihenje magát a dutyiban.

Mindhalálig Gyurcsány

#3599 Re: Re:

2011-10-05 17:16

#3596: - Re:  

 Úgy legyen. Márminthogy Azért is Gyurcsány Ferenc

Szerintem nyiss egy freemail címet, amire én valamilyen formában jelentkezni fogok és amint összejöttünk, azt a címet törlöd. Azért nem ajánlom ezt én, mert én még a facebookra sem tudok bejelentkezni, olyan ügyetlen vagyok a számítógéphez. Hiába, a nyuggeragy már nem olyan rugalmas, nehezebben tanulja meg a technikát.


Vendég

#3600 Re: Re: Re:

2011-10-05 17:21

#3599: Mindhalálig Gyurcsány - Re: Re:

Minden tiszteletem a nyugdíjasoké, az én apám is netezik vagy 15 éve. Ahogy  már jeleztem, úgy lesz, az a legegyszerűbb.