Tiltakozás a Gyurcsány Ferenc elleni koncepciós eljárás miatt

Quoted post


Vendég

#3090

2011-09-27 15:11

Azon töröm a fejem, hogy miért kellett nekünk(nekem nem) ez a mai vezetés. Mi magunk, a magyar nép rendezte így, ki haragból, ki nemtörődömségből, ki hite szerint választotta ezt a kormányt. Voltunk, akik nem, de nagyon kevesen voltunk. Visszacseng egy régi történetem, amikor elgondolkodom, pedig semmi köze a politikához. Volt egy kolléganőm, verte rendszeresen a férje, minden hétfőn monoklival a szeme alatt jött dolgozni. Én egyszer megkérdeztem tőle, hogy miért nem hagyja ott, ennél a semmi is jobb, mire azt felelte, hogy egy asszony megérdemli, ha megverik. Mondtam neki, hogy: la, ha Te szereted, ha ütnek.... Hát ezt érzem most áttételesen. A magyar nép egy része szereti, ha megalázzák, sárba tiporják, néha el is várja. Orbán imádói mindenképpen. Én nem kérek belőle, ez is sok volt. Azért nem értem én a másfél évvel ezelőtti választási eredményt, mert volt már egyszer 4 év belőlük, megtapasztalhattuk, hogy milyen diktátori hajlama van, előre borítékolható volt, hogy mi következik 2/3 esetén és tessék, bejött, megkaptuk. Tegyünk valamit, míg nem visszafordíthatatlan.

Válaszok


Vendég

#3102 Re:

2011-09-27 19:33:58

#3090: - Azon töröm a fejem, hogy miért kellett nekünk(nekem nem) ez a mai vezetés

Hiába töröd (amúgy törjön csak be szépen), ezért elárulom: azért mindenképpen, mert a kedvenceid a tönk szélére juttatták az országot és a mai vezetés az egyetlen a politikai színtéren, akik talán rendbe tudják hozni (lassan, sok idő és áldozat árán) a dolgokat. Legalábbis reméljük. Addig viszont feleősségre kell vonni a gyurcsányokat, hogy rájuk rohadjon a műanyaglakat is.