Tiltakozás a Gyurcsány Ferenc elleni koncepciós eljárás miatt


Vendég

#3076 Re: Tiltakozás Gyurcsány Ferenc koncepciós eljárás miatt

2011-09-27 12:26


Vendég

#3077

2011-09-27 12:57

Nem szeretnék olyan országban élni,ahol akár engem akár a társadalom bármely tagját félelembe lehet tartani.

Vendég

#3078

2011-09-27 12:58

Teljes mértékben egyetértek az aláírókkal. Orbán Viktor
a hatalomtól megrészegült diktátor.

Vendég

#3079

2011-09-27 13:19

Felháborító, amit az Orbán-kormány csinál. Nem hátrafele kéne menni, hanem előre. Azzal kellene foglalkozni, hogy ne legyen éhező gyermek és felnőtt ebben az országban, s az oly sokszor mondott közös teherviselés a mélyen tisztelt kormánytagokra, kormánypárti képviselőkre is vonatkozzon.Ugyanis az eddig megalkotott jogszabályok csak nekik kedveztek, az ő jövedelmük sok százezer forinttal nőtt havonta, mig a nagy beharangozott családi kedvezményből a minimál bér környékén keresők szinte semmit sem tudtak igénybe venni.

Vendég

#3080

2011-09-27 13:21

Én Baloldali érzelmű Szakszervezeti középvezetőként nem tolerálom ami az elszámoltatások során generál a Fidesz Kormány, úgy hogy a következő választás után rajta is csattanhat az ostor. Ennek szerintem nincs értelme, inkább a mindennapok politizálásában illetve a NAGYBETŰS Kormányzásban kellene bizonyítani rátermettségüket, ami nem éppen sikerül.
Elutasítom az az arroganciát amit tapasztalok részükről és felhívom figyelmüket hogy az Országnak, a népnek van Kormánya és nem fordítva!!!!!!
'Még kér a nép most adjatok neki'

Vendég

#3081

2011-09-27 13:37

Ha mindenáron valakit el kell ítélni, akkor sokkal szélesebb skáláról kellene meríteni, és ki kellene mondani, hogy csak olyan ítélet születhet ami megfelel a mindenkor regnáló hatalomnak. Alkossanak ilyen törvényt is, hiszen eggyel több, vagy kevesebb tiltakozás már igazán nem számít!!!!!!!!!!!Vagy mégis????????????????????

Vendég

#3082

2011-09-27 13:41

Sajnos a Fidesz nem él hanem vissza él a 2/3-al.Ennek az egyik eredménye a Polt által benyújtott hajánál fogva előrángatott gyanúsítgatás.Remélem a "zemberek"hamarosan észbe kapnak.Amennyiben nem akkor jön az Új Rákosi éra.

Vendég

#3083

2011-09-27 14:05

Nem tudom elfogadni demokratikusan gondolkodó emberként,hogy a 21. század Magyarországában koncepciós
eljárások kezdődjenek, bárki legyen is a méltatlanul meghurcolt személy.Hiszem és tudom, hogy tetteink nem mulhatnak el következmények nélkül ,vagyis mindenki megkapja később ami ,,jár neki,,.A most hatalmon lévők vajon tudják-e ezt- mármint, hogy az a bizonyos kerék forog.H.V.M.

Vendég

#3084

2011-09-27 14:16

Örömmel látom, hogy mozdul az értelmiség. Egy hatalom mániában szenvedő ember sajnálatra méltó, de mégsem kellene engedni, hogy egy beteg elme tetteit milliók szenvedjék el. Volt már példa erre sajnos a történelem során nem is egyszer. Nem kellene végre tanulni belőle?
Nem tudom ki áll a média irányítása mögött, talán csak sejtheti az ember. Azt is értem, hogy egy elbutított szorongó társadalom könnyen mmanipulálható. Viszont hiszem azt is, hogy él még az "európai" ember aki magában hordja a nagy gondolkodók gondolatainak esszenciáját és ha össze gyűlnének és utat mutatnának nagyon sokan állnánk melléjük. Így legyen!

Vendég

#3085

2011-09-27 14:30

Ez már nem demokrácia,mert az emberek már félnek igazat monddani-takacsj5

Vendég

#3086

2011-09-27 14:39


A volt és a jelenlegi miniszterelnök is mélységes csalódást okozott.
Egyikükre se szavaznék még egyszer.
De a koncepciós per - morálisan - elfogadhatatlan, bárki ellen is irányul, bárki is vezényli.
figaró

#3087 orbi

2011-09-27 14:52

Régen amikor külföldön jártam/22-23 éve/büszke voltam Magyarságomra,na ma ezt már nem mondhatom el.
Sajnos azóta anyagilag sincs lehetőségem elutazni.Ahol ilyen"álamfő"van és ilyen mitugrász,akarnok miniszter elnök ott a "zember"nem lehet büszke semmire,no meg a zseniális "pénzügyér" Matolcsi és az egyre jobban beszéd közben kiabáló Lázár.Meg a tévedhetetlen Járai.A Fideszes képviselők miért vettek fel CHF-et?A zseni Járai nekik nem szólt?A zseni tartotta magasan a Forint kamatát azért kellett CHF-et felvenni,mert annak volt kedvező a kamata.A válságra pedig akkor senki nem számított. Ők mikor kerülnek bíróság elé?Mert remélem oda fognak kerülni.Csak az baj,hogy már most nincsenek ott.Már most is késő lenne.Nagy hiba volt haragból a baloldaliak egy részének is jobbra szavazni.Itt az eredménye./a 2/3-ad/Sajnos így bármit megtehetnek és meg is teszik.Nem lehet ott tüntetni ahol régen ők tüntettek!Akkor szabályos volt most zavarja a forgalmat?Sajnos a "bohóc"tüntetésből sem lett semmi.A szervezőt kirúgták.No ez az igazi megfélemlítés.MI lehet még ennek a vége?
saci

#3088

2011-09-27 14:54

Természetesen aláirom.Felháborito amit ez a kormány muvel!!!

Vendég

#3089

2011-09-27 15:06

Gyurcsány Ferenc nem bünöző, országunk volt tiszteletre méltó miniszterelnöke.

Vendég

#3090

2011-09-27 15:11

Azon töröm a fejem, hogy miért kellett nekünk(nekem nem) ez a mai vezetés. Mi magunk, a magyar nép rendezte így, ki haragból, ki nemtörődömségből, ki hite szerint választotta ezt a kormányt. Voltunk, akik nem, de nagyon kevesen voltunk. Visszacseng egy régi történetem, amikor elgondolkodom, pedig semmi köze a politikához. Volt egy kolléganőm, verte rendszeresen a férje, minden hétfőn monoklival a szeme alatt jött dolgozni. Én egyszer megkérdeztem tőle, hogy miért nem hagyja ott, ennél a semmi is jobb, mire azt felelte, hogy egy asszony megérdemli, ha megverik. Mondtam neki, hogy: la, ha Te szereted, ha ütnek.... Hát ezt érzem most áttételesen. A magyar nép egy része szereti, ha megalázzák, sárba tiporják, néha el is várja. Orbán imádói mindenképpen. Én nem kérek belőle, ez is sok volt. Azért nem értem én a másfél évvel ezelőtti választási eredményt, mert volt már egyszer 4 év belőlük, megtapasztalhattuk, hogy milyen diktátori hajlama van, előre borítékolható volt, hogy mi következik 2/3 esetén és tessék, bejött, megkaptuk. Tegyünk valamit, míg nem visszafordíthatatlan.

Vendég

#3091

2011-09-27 15:37

Megengedhetetlen!

Vendég

#3092

2011-09-27 15:39

Elmebetegek irányítják ezt az országot, minél előbb le kell váltani őket.

Vendég

#3093

2011-09-27 15:42

rohadjon meg Orbán!!!!!
embrio

#3094

2011-09-27 16:02

Tegyünk már valamit!
Miért ilyen langyos a baloldal! Miért hagyjuk, hogy az aszfaltba döngöljenek bennünket!
Ezek teljesen tönkre teszik az országot. Semmi mást nem csinálnak, csak visszaosszák a pénzt azoknak akik 8 évig támogatta őket.
Emberek ébredjetek már fel!!!

Vendég

#3095

2011-09-27 16:02

3093-nak:
Ne kövessük az ő stílusukat. Átkozódás nélkül is lehet őket nem szeretni.
Ne menjünk le a szintjükre, végre eltűntek erről a fórumról.
Söpörjük ki ezt a kormányt, de kultúráltan.

Vendég

#3096

2011-09-27 17:29

talán az legyen a vígasz, hogy a fidesz már azt sem tudja mit csinál. cselekedetei, döntései, intézkedései elfogadhatatlanok. a mutatók igen lefele haladnak, a fidesz megitélésében és a szavazói táborában is. ideje lenne elgondolkodni a fidesznek és a sleppjének. az nem képviselő aki nyomorba dönt engem és sok mindent és mindenkit.

Vendég

#3097 Re:

2011-09-27 19:16

#3096: -  

 Az a baj, hogy minden a mi bőrünkre megy.

 


Vendég

#3098

2011-09-27 19:20

Ha nincs semmi takargatni valoja, akkor nyugott szivvel allhat a vizsgalat ele. AMugy a Gyurcsany es tarsai miatt van 33 milliard adossaga Pecsnek... Ezen is el lehet gondolkodni. Ok eddig azt loptak amit akartak, es mindezt gatlastalanul tettek. Most hogy valaki a kormukre akar nezni, o a szemet??? Hogy is van ez?

Vendég

#3099 Re:

2011-09-27 19:26

#3077: -

Akkor ne éljél olyan országban. Ha Magyarországot ilyennek gondolod, akkor szedjed szépen a cókmókodot és vándorolj ki az ízlésednek valószínűleg jobban megfelelő Észak-Koreába vagy Kubába..


Vendég

#3100 Re:

2011-09-27 19:27

#3093: - rohadjon meg Orbán!!!!!

Gyurcsány fog... a hűvösön. :))