Tiltakozás a Hóman-szobor felállítása ellen!

Quoted post


Vendég

#8 Re: A petíció szövegét Zsolnai Júlia előadóművész írta és nem az aki itt aláírta Székesfehérvárról

2015-12-06 19:45

#4: Láng Judit újságíró - A petíció szövegét Zsolnai Júlia előadóművész írta és nem az aki itt aláírta Székesfehérvárról 

 Kedves Judit! Teljesen igaza van,a szöveget nem én írtam. Mivel a szöveg úgy terjed, hogy mindenki felhasználhatja, írja át a saját nevére és úgy ossza meg, ezért merészeltem ezt így elindtani, így azt gondolom ez nem plágium. A facebookon fel is tüntettem, hogy a facebookon terjedő szöveggel alkottam meg ezt. Én magam is úg találtam rá, hogy más a saját nevével írta ki a facebookon, és így úgy gondoltam, könnyebben terjed, mint ha mindenki átírogatja a nevére és megosztja. Egyébként elmondom, hogy magam és Ráczné Földi Judit tiltakozott legelőször a szobor ellen. Miután a székesfehérvári közgyűlés meghozta támogató döntését mi a Bartók Béla téren - ahová a szobrot tervezik- kiláncoltuk magunkat. Amennyiben úgy gondolja, hogy töröljem még mindig, akkor szóljon és megteszem. Ez esetben azt javasolom, hogy Zsolnai Júlia csináljon egy ilyen petíciót, mert ez így gyorsabban terjed.

 

üdvözlettel:

Dr. Mihályi Mónika

Válaszok

Ezt a hozzászólást a petíció szerzője eltávolította (Részletek)

2015-12-06 19:53:18


Zina

#12 Re: Re: A petíció szövegét Zsolnai Júlia előadóművész írta és nem az aki itt aláírta Székesfehérvárr

2015-12-06 20:43:19

#8: - Re: A petíció szövegét Zsolnai Júlia előadóművész írta és nem az aki itt aláírta Székesfehérvárról 

 Egyáltalán nem kell törölni, hiszen a petíció szerzője kiírta a forrást . A plágium az egészen más.