Fogadott nőgyógyász megtiltása

Quoted post


Vendég

#1

2015-11-07 17:34

Nekem nem volt fogadott orvosom és az ügyeletes orvosnál is megszülettek a gyermekeim és engem is megfelelően elláttak ! Miéret fizetünk ha nem kell ? Ezért tart itt az egészségügy.! Ami jár azéret is fizetünk, ha meg fizetni kell jajgatunk

Válaszok


Vendég

#2 Re:

2015-11-07 18:30:26

#1: -  

 A választás jogát veszik el így a Nőktől, miért fáj Neked ha valaki ezt sérelmezi...??


Vendég

#9 Re:

2015-11-08 11:55:16

#1: -  

 Akkor is ezt mondanát ha problèma lett volna szülès közben?Sokan vannak akik inkább fizetnek mèg ha annyira nem is tudnak csak emberi joguknál fogva kapják meg azt ami alapjáraton járna. Csak ez a kormány hibája. De ha a másik oldalon lennèl ,lettèl volna lehet hogy a vèlemènyed is más lenne!(Kati)


Vendég

#13 Re:

2015-11-09 17:45:13

#1: -  

 Teljesen egyetèrtek, semmi szüksèg fogadott orvosra, ez csak Magyarországon divat. Hülyesèg! Èn 2 gyereket szültem kisebb komplikàciòval, orvos nèlkül, szülèsznő felügyelete mellett, viszont mikor szüksègem volt rà kèt orvos is körülöttem volt. Ez egy nagyon jò kezdemènyezès a kòrhàztòl, hàtha eredmènyes lesz ès leàllnak az anyukàk a felesleges szàzezrek kifizetèsèvel. Vagy nem ès fizetnek utàna pedig bőgnek, meg mindenkit anyàznak, h nincs pènzük. Buta tàrsadalom, aztàn csodàlkozik, h mièrt rossz a helyzet. 

A

#23 Re:

2016-01-07 21:58:40

#1: -  

 Az egészségügy nem ezért tart itt. Én a saját biztonságomért fizetek, amit ebben a helyzetben az ad nekem, hogy életem egyik legfontosabb pillanatában ott van velem egy olyan személy, akinek a tudásában maximálisan megbízom ... Ezt, egy ilyen helyzetben elvenni, azt hiszem, nagyon nagy hiba ....