Nyílt levél Colleen Bell amerikai nagykövet asszonynak

Quoted post

1 akinek elege van

#538 Re: Re: Kedves Felső Bernadett!

2015-10-30 10:28

#416: - Re: Kedves Felső Bernadett! 

 Csatlakozva ehhez.

T. Felső Bernadett!

Kérem ne nyilatkozzon az én nevemben! Én nem vagyok egy "konzervatív nép" tagja, én magyar állampolgár vagyok, aki sem sértőnek, sem degradálónak nem talál egy szövetségesi kritikát, amelyet nem a magyar népnek, hanem annak a kisebbség által megválasztott és támogatott kormánya kapott. A kormányzat nem egyenlő sem a néppel, sem a nemzettel, még  ha magát annak is akarja láttatni. A nagy átverés része ez, amelynek elhitele miatt még sokan fogják magukat szégyellni, csak az már sajnos, késő lesz, mert addigra a szemünket is kilopták...

"Magyarország Mátyás király ideje óta – az Egyesült Államok megalapítását évszázadokkal megelőzve – egyike a civilizáció legfényesebb központjainak. A magyar olyan nép, amely rengeteg mindennel járult hozzá a világhoz: a magyar Nobel-díjasok nagy száma csak egyike a megannyi példának." - mondta a nagykövetasszony. Ha Önnek az sértés, akkor nincs mit mondanom.

Szóval, legyen szíves a csak a Fidesz nevében nyilatkozzon! Ígérem, én sem fogok az Ön nevében megnyilvánulni. 

 

 

Válaszok

Boszi

#1005 Re: Re: Re: Kedves Felső Bernadett!

2015-10-31 18:55:36

#538: 1 akinek elege van - Re: Re: Kedves Felső Bernadett! 

 1 akinek elege van! Aláírtad a petíciót? Ha nem,akkor nem nyilatkozott a nevedben,hiába téped itt a szádat

Egy kis optimizmus nem ártana

#1130 Re: Re: Re: Kedves Felső Bernadett!

2015-11-01 17:31:43

#538: 1 akinek elege van - Re: Re: Kedves Felső Bernadett! 

 Megszoktuk már, hogy a tengerentúli nagyhatalom képviselője be szeretne avatkozni az életünkbe - a "jóbarát" nevű megbízottjuk például nyíltan a nagy többséggel megválasztott kormány megbuktatásáért harcolt. (Kétharmadot egyetlen egy

nyugateurópai pártnak sem sikerült eddig kapnia - és ez nagyon fáj..., mert marad csak a koalició, ami sokszor fékező erő egy országban).

  A Nagykövetasszony jórészt lerágott csontokat emlegetett, senkit nem érdekelnek már ezek az alaptalan vádak, eddig se tudtak semmi konkrétumot felhozni velük kapcsolatban, ezután se fognak. Már az EU is javarészt túllépett ezeken a dolgokon - és manapság már napirendre se tűzi azokat a rendre visszatérő próbálkozásokat, amelyek Magyarország EU-ból való kizárását szorgalmazzák.  A lejáratási kampány 2O1O óta megy kezdve a "cár" Orbánozással, az Alaptörvény kiforgatásával, a sajtószabadság hiányának  szétkürtölésével, a magyar kitüntetések visszautasításával, a szoborháborúval, a stadionallergiával, a kerítésépítéssel - bár regisztrálással kapnak menekültjogot Magyarországon is a rászorultak - de ezt persze ELHALLGATTA a nemzetközi tájékoztatás politically correct  módon pl. a "News"-ok és csak pár gyereket és síró asszonyt mutogattak állandóan, hogy  elítélje a világ az önző-rasszista Magyarországot. A mi kerítésünk már az ÖTÖDIK volt Európában, de a francia, spanyol, macedon, görög, bolgár senkinek nem szúrt szemet, nem beszélve Cameron álláspontjáról és a francia-olasz határon kialakult válsághelyzetről. Arról sem volt tájékoztatás a nyugati médiában, hogy naponta tizezrek

tülekedtek a magyar határon, ami a helyzetet teljesen kiszámíthatatlanná és veszélyessé tette.  Jelenleg osztják szét a bevándorlókat az EU-s országok között, de csak MÓDJÁVAL - tizesével, nem pedig tizezrével...