A szülői elidegenítés ellen

Quoted post

Klári74

#16

2015-08-12 06:49

Az orvosszakértő apa felé erősebb érzelmi kötősést állapított meg, ezért neki javasolta a fiamat. Ennek a véleménynek fényében az ítélőszék nála helyezte el ideiglenesen. Azóta nem láthattam a fiam. Egy törvényes láthatásra nem adta oda, egy pótlást nem biztosított. Telefonját nem veszi fel, vissza nem hív. Minden heti program, hogy pénteken átmegyek a törvényes kapcsolattartásra, miután nem adja rendőrt hívok (aki még rám van kiaakadva és közli, hogy nem fogja erőszakkal nekem adni) rögzítse ott jártamat. Majd hétfőn a gyámügyön kezdek, hogy jegyzőkönybe mondhassam a dolgokat.  Sokáig nem tudtam felfogni, hogy ezek a magyar törvények, egyik fél bármit megtehet a másikkal és nekem tehetetlenül kell ezt néznem. Közben teljes mértékben ellenem hangolja és hivatalos helyeken, valamint a lakhelyünkön elmondatja fiammal utál engem. Diktafonra mondatja, leíratja vele papírra és senki nem tesz semmit, mintha ez teljesen természetes dolog lenne egy 9 éves fiú esetében.

Válaszok

vonsohn

#21 Re:

2015-11-19 09:07:56

#16: Klári74 -  

 Az eseted sajnálatos és borzalmas - de unikum. És azonnali változtatást igényel. Ha ez történik, azonnal el kell venni az apától a gyereket. Osztott elhelyezés annak jár, aki alkalmas. Ez egy primitív emberek milliójaiból álló ország, itt sajnos nem megy másképp, csak az erőszak (jogi kikényszerítés!). Nekünk mohács kell. Kitartást és ne hagyd. Vannak jogvédő szervek, menj el a miniszterig velük! Menni fog!