Tiltakozás a Gyurcsány Ferenc elleni koncepciós eljárás miatt

Quoted post


Vendég

#2823

2011-09-22 12:59

Majd ha biróságra kerül szegény!!! Ott van aztán az elfogultság !!!! És biztos fideszes nézetű biró fogja megkapni az ügyét, mint ahogy én is ezekkel a birókkal és baráti kapcsolataikkal küszködök már 20 éve a csalással elvett ingatlanommal kapcsolatban..ezt a nevemmel is állitom mert a birósági iratokkal bizonyitani tudom: DARIDA MÁRIA pedagógus akinek a fiát is ezek ölték meg...Bitorolják és rabolják a csalással elvett ingatlnomat, melyről saját maga a csalo is nyiltakozott saját kézirásával és hangkazettável melyek a Főv.Biróságra is be vannak adva ,de nem veszik figyelembe a fideszes birók és baráti körük...Ezt addig hirdetem amig a házamat vissza nem, adják, mert az apukámnak a haszonélvezetét is ezek vonják meg a biróságon azt figyelmen kivül hagyva pedig kértem a Főv. Biróság elnökhelyettesének is a segitségét, de ő is csak hallgat...észrevételt várok a cimemre csibi46@gmail.com DARIDA MÁRIA pedagógus...

Válaszok


Vendég

#2825 várom a választ észrevételt a hasonló helyzetben lévőktől.........Re:

2011-09-22 13:25:25

#2823: -

Darida Mária pedagógus aki befogadottként él a hasznélvező apukájával együtt kizárva a csalással elvett otthonából,mig a csalók gyilkosok a házamat bitorolják, rabolják, teszik azt tönkre a kerttel együtt és a ház állagának rombolásával...

Meg lehet tekinteni hogy néz ki a házam miota a fiamat kiölték onnan és engem nem engednek haza, vasvillával áll őrt Pál Gyula melyről rendőri intézkedés is történt de a Pál család mindent letagad, pedig két tanu is jelen volt..semmiféle pénz kifizetése nem volt , ezt állitotta Pál Gy. is 18 éven keresztül a biróságon és most ő bitorolja a házamat..!!! aki SOTE-i elmebeteg már 2003-tól kiállitva a SOTE általi vizsgálat alapján...és ezt sem veszi a biróság figyelembe hogy egy elmebeteg van a házamban mig én az apukámmal albérletben vagyunk két helyiségbe zsufolva...Ezt érdemli egy kormánykitüntetett tisztességben ledolgozott kiváló személyiségű EMBER  Darida István aki az ATE  pénztárosa volt és soha semmi probléma nem volt a munkájával, szerették tisztelték őt .

ADJÁK VISSZA A HÁZAMAT A BIRÓK !! mert semmi közük a csalóknak hozzá...XVII.ker BÁRTFAI U. 80 .sz házamat...amit már alaposan leraboltak birósági segédlettel a csalók, fiam gyilkosai...

DARIDA MÁRIA  PEDAGÓGUS AKINEK AZ EGYETLEN FIÁT A TÁMASZÁT EZEK ÖLTÉK MEG...

PÁL GYULÁT KI KELL ONNAN TILTANI BIRÓI   VÉGZÉSSEL   !!!!!!! Semmi  közük a házamhoz mint ahogy a fiam nevét bitoroló "MOZSÁR"  Kincsőhöz sem...Pál Katalin másik apától való lányához...és testvéréhez Patik Nórához akik az elmebeteg nagyapjukkal cimborálnak, mint családtagok...ők sem fogják fel a tettüket netán???? Orvosilag ki kéne vizsgáltatni az óvónő anyjukkal együtt akit PÁL KATLINNAK hivnak...és gyeremeke vannak a keze alatt,,,kisgyermekek !!!!!   óvódások !!!!

VAN E UJSÁGIRÓ AKI EZT AZ ÜGYET MEGIRNÁ????? Várom jelentkezését...csibi46@gmail.com Darida Mária pedagógus...

Mindent tudok igazolni birósági végzésekkel... Darida Mária  /an. Vojt Mária/  csibi46@gmail.com 06 20 435 69 83  csak visszahivható bejelentkezést fogadok el...

Üdvözlettel mindenkinek tanulságképp megirva...Darida Mária  pedagógus....

 


Vendég

#2826 Re:

2011-09-22 13:26:21

#2823: -

Feri, segíts már Darida Mária nevű rajongódon, akinek nem adják vissza a fideszes kinézetű bírók a csalással elvett ingatlanját! Ő is nagyon  koncepcionálisan van érintve, mint te, ó demokraták demokratája!  :)))