Miskolci Cementgyár STOP

Quoted post


Vendég

#126 Re:

2015-06-03 12:13

#123: -  Hejőcsabai lakos vagyok, és megrémiszt és felháborít, hogy a közvetlen szomszédomba egy hulladék égetőt akarnak üzemeltetni. A nyugodt és egészséges nyugdíjas évek miatt költöztem ide 7 éve, most ez összeomlani látszik. A Cementgyár működési engedélye egy legalizált népirtással fog felérni. Gázkamrában leszünk a saját otthonunkban, csak itt lassú gyötrelmes halál vár ránk.

 Csak azt nem értem hogy  7 éve  minek költözött egy "gázkamrába", mert akkor még javaban müködött a gyár.

 

Válaszok


Vendég

#131 Re: Re:

2015-06-03 20:01:52

#126: - Re:  

 A legnagyobb gond ott kezdődik,hogy az a kb. 300 ideiglenes munkahely megteremtése több ezer ember egészségébe kerülne..Mert akik a cementgyár beindítását támogatják,azok nem mi vagyunk,akik a közvetlen hatásterületen szívjuk ezt a mocskos füstöt,és neveljük a csecsemőinket,gyerekeinket,...Hanem nyílván azok az emberek akik ott dolgoznak,vagy dolgozni szeretnének pár évig,de ők annyira elvakultak,hogy bele sem gondolnak abba,hogy akik itt élnek azok a több ezer tonna gumiabroncs égetéséből származó mérgező füstöt szívják majd,beleértve az ártatlan csecsemőket,babákat,gyerekeket.Akik azt akarják,hogy újrainduljon a cementgyár,azok nem tudom mit szólnának hozzá,ha a kertjükben ,házuk előtt csak egy hónapig,és csak naponta 100 darab gumiabroncsot égetnének el,és mennyire mondanák azt,hogy ez nem káros az egészségre..