Együtt a Budai Campusért!

Quoted post

Tanár

#20 Na ezzel a bokámat is megüthetem!

2015-05-20 12:38

Ezt a ma kora délutáni nem hivatalos (hivatalos később lesz a K épületben) állománygyűlésen kaptam le:

 

Sajnos csak ilyen minőségben sikerült lekapnom-remélem, hogy nem vették észre. Ha kitudódik abból nekem is bajom lehet!
Gondoljon mindenki azt amit akar, de azért nem nyilatkoznak, sőt cáfolják mert a júliust várják amikor a diákok ezer felé lesznek és nem tudnak mozgósítani! Szeptemberben fog a nagy többség a rideg tényekkel szembesülni, de akkor már késő lesz! 

Válaszok

anonimus

#29 Re: Na ezzel a bokámat is megüthetem!

2015-05-20 13:00:45

Ezt a hozzászólást a szerzője eltávolította (Részletek)

2015-05-20 13:08:44


gyíkember

#33 Re: Na ezzel a bokámat is megüthetem!

2015-05-20 13:14:02

#20: Tanár - Na ezzel a bokámat is megüthetem! 

 nice try! :) ápgrédeld a fotosoppod, ez így még kevés!


Vendég

#34 Re: Na ezzel a bokámat is megüthetem!

2015-05-20 13:14:25

#20: Tanár - Na ezzel a bokámat is megüthetem! 

 Remélem ez csak egy vicc és nem eredeti példány....


Vendég

#62 Re: Na ezzel a bokámat is megüthetem!

2015-05-20 14:34:18

#20: Tanár - Na ezzel a bokámat is megüthetem! 

Thaisz Miklóssal valamikor egy iskolába jártam. Ahogy nézem, 2013-ban EMMI "politikai tanácsadó" lett. Aztán főosztályvezető, ismertette a pedagógusok minősítési rendszerét. Mindenesetre nekem furcsa, hogy a minisztériumi főov. szól közvetlenül a rektori hivatal dolgozóihoz.

miklos.thaisz@emmi.gov.hu

Egy Corvinusos tanszékvezető

#217 Re: Na ezzel a bokámat is megüthetem!

2015-05-21 06:46:46

#20: Tanár - Na ezzel a bokámat is megüthetem! 

Ez a nyilatkozat kétségtelen, hogy hamisítvány!
Viszont a benne foglaltak sajnos igazak! -úgy látszik más módot nem talált a tisztelt kolléga, hogy az igazságot a nyilvánosság elé tárja!
Én is a Corvinuson dolgozom- az egyik tanszékvezető vagyok és ott voltam azon a tegnapi nem hivatalos zárt állománygyűlésen.
Ami ebben a hamis nyilatkozatban van foglalva az kb ugyan így hangzott el tegnap - de ez hivatalosan meg sem történt.
Azzal indokolták a titkos zárt összejövetelt, hogy az államnak sürgősen szüksége van a budai kampuszra, viszont a diákok reakcióitól is félnek. Nyáron mikor mindenki ezer felé van bármit meg lehet lépni. Szeptemberben meg tüntethetnek akkor sem fogják visszakapni a kampuszt! Így is attól tartunk, hogy szeptemberben túlzsúfolt óráink lesznek, mert több lesz a diák mint amennyien a megmaradt épületekben elférnek. Lehet sokan inkább szakot váltanak, de nem fognak Gödöllőre kijárni. Ha lesz egy kis megmozdulás amiből zavargások lesznek legalább néhány diák kirúgásával fel fog szabadulni némi hely- ez szarkazmus, de vannak akik ezt komolyan gondolják. 
De a vizsga időszak végéig mindent tagadni fognak. A rektor hiába akar harcolni az állam a fenntartó és meg van kötve a keze. A tegnap délutáni (hivatalos) összejövetelnek csak az indulatok csillapítása volt a célja. Van még másfél hónap hátra a vizsgaidőszakból, addig talán feledésbe merül az egész utána meg mindenki a nyárra koncentrál-az még plusz két hónap- aki teheti nyaralni fog vagy a szakdogáját írja, mások dolgozni fognak vagy haza utaznak vidékre. Szeptemberben lesz majd csak meglepetés, de addigra meg lesz a kormány vészforgatókönyve a diákok leszerelésére! 


Vendég

#268 SOK HŰHÓ SEMMIÉRT!

2015-05-21 11:25:55

??????????????????????????

vadrózsa

#360 Re: Na ezzel a bokámat is megüthetem!

2015-05-22 10:28:01

#20: Tanár - Na ezzel a bokámat is megüthetem! 

 Itt a bizonyíték  !!!!

  Gyönyörű helyen van , értékes telken. Látjuk szükség lesz rá.!!!Már valószínű megvan kik hogyan osztoznak .

  Sajnálni fogjuk, jóemlékű egyetemünket.  Mit tehetünk. ???  egyenlőre így !!! De ha kell megyek tüntetni is.


Vendég

#426 Re: Na ezzel a bokámat is megüthetem!

2015-05-25 16:56:52

#20: Tanár - Na ezzel a bokámat is megüthetem! 

 Gratulálok a bátorságához! Szomorú, hogy itt tartunk, félnie kell:((

Üdvözlettel és tisztelettel:

Molnárné Szabó Tünde

nyugdíjas tartósító-ipari mérnök