Igazságot, jogot az állatoknak!

Quoted post

MrsBreeze
Vendég

#50

2015-02-07 11:57

Csak a galambok vedelmet tamogatva egy kicsi tortenet, eszrevetel.
Nem tudom valaha, valaki kerult-e olyan kozel egy galambhoz,mint en.Betegen jott a teraszra, Molnar Liviaval tavgyogyitassal megmentettuk a kb.4 honapos kicsi galamb eletet, melyert szemmel lathatoan o is kuzdott. Serult az agya.7 honapig minden nap daraltam, foztem, gombocoztam es toltottem a pempot a kicsibe, naponta 3x-4x. Tulelte, de sajnos maradando nyomai vannak a betegsegenek.Repulni csak ossze-vissza es olykor furcsa nyaktekergetessel tollaszkodik, de furdik, mar egyedul eszik es SZERET.Soha nem hittem, hogy egy madar ennyire kimutatja a szeretetet.Szuletett kis szeretet bomba. Turbekol amikor meglat, bug amikor a karomba vagyik, puszilgatja gyenged csipkedessel az arcomat, karomat vagy labamat, ahol er. 1 eve van mar nalam es azt hiszem mar nem fog annyira meggyogyulni, hogy elmehessen a termeszet hivasara, de viszem tavasszal, nyaron a mezore szedegetni, repkedni. Ezek a madarak szeretetre szulettek.Regen kispostasnak hasznaltak oket es szerettek is a galambokat. Mara miert valt ellensegge?Ha nem akarjak, hogy egy kutyusnak kolykei legyenek, fogamzasgatlot kapnak. Az allatok csak gyogyszerkiserletekre alkalmas eszkozok??? Ahhoz mar emberseg is kellene, hogy rajuk is gondoljunk. Nem eszkozok!! Adjanak nekik fogamzasgatlot es parazita,virus elleni szert, hogy ne kelljen kinozva befogni ezeket a szeretettel teli, erzo kis lényeket. Maximalisan vedem es vedeni is fogom oket es barmilyen elolényt a termeszettel egyutt es kulon. Tegyenek Önök is így, mert így is nagy sebeket ejtettunk mar rajtuk,probaljuk meg begyogyitani ezeket!

Válaszok


Vendég

#53 Re:

2015-02-07 17:22:49

#50: MrsBreeze -  

 A galamb idegi tunetei paramixora, vagy sulyos szalmonella fertozesre utalnak. Tavgyogyitas helyett allatorvoshoz kellett volna vinni. Adott volna szekletvizsgalatot kovetoen gyogyszert, probiotikumot, B1 vitamint, a madar teljesen egeszseges lenne.




Fizetett hirdetés

3000 embernek fogjuk hirdetni ezt a petíciót.

Tudjon meg többet...