"Mentési Lánc" az egészségügyi,- szociális,- és mentési ágazatért

Quoted post

Ápolónő Magyar
A petíció szerzője

#18 KÖSZÖNET

2011-09-13 22:31

KÖSZÖNJÜK A SEGÍTSÉGETEKET ...!!! MAGYAR ÁPOLÓNŐ ÉS CSAPATA"...:)))

Válaszok


Vendég

#216 Re: KÖSZÖNET

2011-11-21 22:00:03

#18: Ápolónő Magyar - KÖSZÖNET

Köszönöm, hogy megfogalmaztátok,  közel 10 éve már tettem javaslatokat a változtatás szükségességére,

a válasz a "kiközösítés", nem a" földön járok"

jelenleg ápolóként dolgozom krónikus belgyógyászaton  eü. szakoktatói képesítésem és eü.menedzser végzetségem van de ezt nem ismerik el és "D" besorolásban vagyok, jelenleg nem a tudást dijazzák, A munkám során foglalkozom oktatással. Havi   90 - 105 000.-  a bérem közel 50 év a beteg ellátás szolgálatában.

Egyet értek azzal és nagyon fontosnak tartom, hogy  vezető beosztású ápoló nem legyen tisztség viselő a Kamarában és az Ápolási egyesületben sem.

Az Ápolási igazgatók csak az íróasztaluk mellett ülnek

nincsa ápolási struktura, kompetencia hiánya

ápolási igazgató  minimum 5 év ápolói gyakorlattal rendelkezzen /betegágy mellett eltöltött idő

nincsek korszerű ápolási eszközök

osztályos főnővér csak diplomás ápoló lehessen,

legyen oktató ápolói  rang és kinevezés, hozzá megfelelő bérezés

legyen oktatási gyakorló osztály - az én időmben ezt ugy nevezték TANOSZTÁLY, TANKÓRTERMEKKEL, és egy TANÁCSADÓ NŐVÉRREL tőlük azt tanultuk meg ami nincs benne a Tankönyvekben

A Vezetők Ssajnos nem veszik igénybe a tapasztalatom és a tudásom,

nagy örömömre a Betegek élvezhetik a tudásom és a tanácsaim, és a betegek véleménye engem igazol

köszönöm, és ha  segitni kell  ötlet, tapasztalat, javaslatok kivitelezése akkor örrömmel résztveszek minden tevékenységben,  ha a gyakorló ápoló tapasztalataire van szükség

eredményes munkát, és derüs napokat kivánok szivályes üdvözlettel  Cseri Mari