Folytassák az RTL KLUB-on a Szerelemben, háborúban sorozatot!!!!!

Quoted post


Vendég

#25 vendég

2015-01-15 12:03

Nem hittem volna azt ,hoy aTV csatornák arra is képesek ,hogy pár rész levetítése után befejezzenek két számunkra tetsző sorozatot . Tudomásom szerint Mexikóban megbukott a most nálunk is már másodjára vetitett VIHAR sorozat és érdekes módon Mexikóban mégis végig levetitették !! Elegünk van a Mexikói Macska sorozatbol meg a többi hasonlóból  szeretnénk végignézni a vetítésre került Szerelemben háborúban - és a kuzey Güney!!!! Török sorozatot !!ha mégsem akkor csatornát váltunk a nézettséget csökkentve mert nem csak RTL KLUB és szuper -2 -ő csatorna létezik!!!

 

Válaszok


Vendég

#41 Re: vendég

2015-01-16 15:17:28

#25: - vendég 

 Én már arra is gondoltam, hogy direkt csinálja az rtl. hogy utána vigyorogva valamelyik vezető előjöjjön, hogy hát mi is csinálnak az ő drága nézőik, és hát a néző szava az parancs és hagyjuk magunkat meggyőzni, mert ez egy jó REKLÁM  nekik. Biztosan valamelyik hiradójukban már előjönnek valamilyen szöveggel, de az biztosan nem nagyon fogja a valóságot fedni . Nem következetes az rtl az biztos, egy részről meg van sértődve  valami  miatt, ugyanakkor így bánik a nézőivel !


Vendég

#122 Re: vendég

2015-01-17 10:09:00

#25: - vendég Még a 12 éves unokám is tegnap este követelte, hogy nézzük a Háborúban szerelemben sorozatot, sajnos hiába vártuk pedig ő fiatal és mégis tetszett neki az első két rész!!

 


Vendég

#226 Re: vendég.nagó györgyné..

2015-01-24 09:00:23

#25: - vendég nagyon várom filmet gyögyörü igazi törtente.

nagyon legyen tv2.es.ben..mégegyszer kőszőnőm segit nekem mert halássérült vagyok..és tőbbikek..alig várom...

vendég

#254 Re: vendég

2015-01-31 17:14:53

#25: - vendég Tetszett a fílm nagyon, ez történelem is. Jó lenne a folytatást látni.