Folytassák az RTL KLUB-on a Szerelemben, háborúban sorozatot!!!!!


Vendég

#226 Re: vendég.nagó györgyné..

2015-01-24 09:00

#25: - vendég nagyon várom filmet gyögyörü igazi törtente.

nagyon legyen tv2.es.ben..mégegyszer kőszőnőm segit nekem mert halássérült vagyok..és tőbbikek..alig várom...


Vendég

#227 Re: Re: vendég.nagó györgyné..

2015-01-24 09:01

Monika

#228 Re:

2015-01-24 09:34

#1: -  

 Sziasztok, Nekem is nagyon tetszett a sorozat és alig várom, hogy újra vetítésre kerüljön. Allig vártam, hogy hazaérjek a munkából és le tudjak ülni a szabadidúmben a gép elé és megnézhessem eme izgazlmas sorozatot. Sajnálattal hallottam, hogy a sorozatot megszüntették. Szeretnék ennyivel is hozzájárulni, hacsak egy szavazat is, de kérném a vetítés folytatását. Köszönöm

Jelen20

#229

2015-01-24 16:30

Mélységesen felháborító ez az egész. Ez egy gyönyörű sorozat, ami rádasásúl tartalmas is, és minőségi mondanivalója van. Fiatal vagyok mégis elegem van a szennyből, a gusztustalan realiti show-kból pl.: a valóvilágból amik csak arrólszólnak hogy mindenki össze fekszik mindenkivel, és az a menő meg a vagány aki többet mutat meg magából. Az idióta asztro műsorokról nem is beszélve ami egy nagy humbuk, no meg persze a külömböző szappanoperák amik már kifojnak a tv-ből annyira csöpögősek. Az ilyen műsorokkal csak elbutítják az embereket, arról nem beszélve hogy milyen példát látnak a fiatalok. Ezek helyet a műsorok helyett normális tartalmas filmeket, műsorokat kéne vetíteni. Elég szomorú hogy itt tartunk. 

Éva

#230 Szerelemben Háborúban Című sorozat folytatását szeretném látni

2015-01-24 16:35

Már a harmadik hét telt el még mindig nem történt semmi a film műsorra tűzésével kapcsolatban.Több Oldalon is írtam ,hogy nagyszemétség, miért más dönt afelől, hogy mit nézzek . Pláne, ha ízelítőt kapok a filmből, és úgy döntök, ez tetszeni fog nekem és másnak is ,de nincs tovább, mert levették a műsorról. Van sok ojan film ami már a könyökömön jön ki, mégis játszák azt hányan nézik meg az nem baj, hogy nagyából senki, mégis ismétlik sokszor.Jó lenne pozitíven dönteni, mert sokan szeretnék látni. Vannak ojanok is akik nem tudnak szazni ,vagy levelet írni a film érdekében. szeretném megnézni a folytatását!!!!!

Ezt a hozzászólást a szerzője eltávolította (Részletek)

2015-01-24 17:00


**//**

#232 **//**

2015-01-24 17:11

A Valóvilág helyett ami léha irritáló buta egoista közönséges emberek (tisztelet  némely szereplőnek) gyülekezetét mutatja ninden NAP... akik példátlanul trágár viselkedést produkálnak esténként !!Persze nem kötelező nézni!!  Nézheztnénk végre olyan értelmes filmet mint eme sorozat és talán nem csak  a 20 éveseké a világ!!!

elluska

#233

2015-01-24 18:11

Ez mindig igy van,ha valami jo  akkor azt leveszik vagy atteszik delutanra. Honnan tudjak ket reszbol,hogy nem fogjak nezni.? Mert az ezereves filmeket mint az uszo erod meg a tobbi,  annak biztos nagyobb  a nezettsege. Meg a sok ismetles amit adnak annak is biztos nagyobb a nezettsege???? Meg a sok bunugyi sorozat, nem hiszem el hogy ezennyi embert erdekel. A hetvegeken is mi van csak az ismetlesek! Ma is peldaul a tv2 a vissza a jovobe2 adja, az rtl meg a frigylada fosztogatoit. Mar nagyon unalmasak mikor mar 5 re adjak le. Egyszoval vissza a szerelemben haboruban sorozatot!!!!!!

Rózsa

#234

2015-01-24 21:38

Nagy baj lehet az RTL Klub műsorszerkesztőinek agyával. Talán le kellene cserélni őket, mert képtelenek ellátni a feladatukat.Ezzel az  érthetetlen, értelmetlen tettükkel csak ezt bizonyítják! Nem kellene  hülyének nézni a kedves nézőket, mert nem azok. De úgy tűnik, hogy az RTL Klub  csak a kőbunkók igényeit  óhajtja kielégíteni,  csak azt nem értem, hogy miért? De most komolyan: tényleg miért?


Vendég

#235

2015-01-25 11:16

Folytíssák a sorozatot

Köszönettel:

Major Zoltánné
Szégyenkezem!

#236

2015-01-25 16:16

Szomorúan olvasom, hogy itt mennyi beteg ember van! :( Gyüjtsetek szegény Izaurának, nézétek a Valótlan világot, meg a Barátok köztet! Kb. az intelligenciátok enyiben ki is merült! Életképtelenek vagytok

Fika

#237 Re:

2015-01-25 16:20

#234: Rózsa -  

 Kedves Rózsa!

A válasz roppant egyszerű! Mert ezeket a műsorokat és adókat, csak olyan amőbák nézik, mint Te!


Vendég

#238

2015-01-26 16:57

kétlem,hogy kevés volt a nézettsége,annyira szépséges - szép film.A zenéje pedig káprázatos !!!!!!
Szégyenkezem-nek.

#239

2015-01-27 05:06

Szégyenkezem-nek küldöm: ennyiben! Az intelligenciáról.

szégyenkezem-nek

#240

2015-01-27 05:08

Ja, és nézzétek. Szóval, ha többet olvasna, jobb lenne a helyesírása, és elfogadhatóbb a kritikája.

bigzolee

#241 Re:

2015-01-27 09:48

#14: -  

 Én is!!! Blu-Ray ra kiírtam az első két részt!Imádom!!!

Kati

#242

2015-01-28 07:54

Ez vicces,hogy nem volt elég nézett.Gondolom a helyette vetített Úszó erőd nézettségi adatokat döntött.:)


Vendég

#243

2015-01-28 15:53

Gyalázatos az RTL KLUB csakúgy mint az országunk is.Igaz hogy fejétől büdösödik a hal?Ráadásul még a megadott telefonszámokon sem lehet őket elérni hogy reklamálni tudjak.Végre volt egy jó műsoruk amit gondolom nem 2 Ft-ért vettek meg.Igaz akkor nem az ocsmány főzős műsorokat meg valóvilágokat nézte volna mindenki.Csak gratulálni tudok ehhez nekik!
zedda

#244

2015-01-29 14:06

Nekem most már az is mindegy, melyik másik csatornájára rakja, milyen idősávba, csak könyörgöm ne vágják már ki a jó részeket...Ha meg csak 1 órát tudnak leadni belőle, akkor ne így oldják meg, hanem saját maguk vágják úgy a részeket, hogy ne másfél, hanem egy órákat adjanak le, így nem 42 részes, hanem 63 részes lesz, de legalább belefér a műsorsávba... Vágó van, szerkesztő van. Egy kis pluszmunkáért megéri.


Vendég

#245

2015-01-29 14:50

nagyon jo sorozat szeretnem meg nezni a kovetkezo reszet is

Vendég

#246

2015-01-29 16:40

Kèrjük vissza a sorozatot

Vendég

#247

2015-01-29 18:12

Jó lenne ha folytatnák a sorozatot , ennek legalább van értelme nem olyan nyálas csöpögős mint a többi  és szerintem elég bunkóság, hogy két részt leadnak .. várjuk a folytatást és sehol semmi...:s :s

Magyar felirattal is

#248 vendég

2015-01-29 18:18

Nagyon szomorú hogy a mai világban mindent meg lehet tenni velünk TV nézőkkel ! Egy elkezdett csodálatos történelmi sorozatot 2 rész lejátszása után befejezik a film vetítését !Szeretném felhívni azok figyelmét akik szeretnék a Szerelemben háboruban címü sorozatot megnézni ,kattincsanak a Szerelemben háborúban face oldalra ,mert ott akadt egy olyan becsületes ember aki lehetővé tette számunkra ,hogy végig nézhetjük a sorozatot ha Magyar felirattal is.minden elismerésem az övé ! még vannak ebben a romlott világban becsületes emberek is !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Vendég

#249

2015-01-29 20:34

Szeretném ha folytatná a Tv a sorozatot. Vártam a folytatását, de hiába kerestem. Nem értem, hogy merték eldönteni, hogy leveszik a műsoról. Nem emlékszem hasonló esetre megdöbbentett. rossz húzás volt, amúgy se valami szuper az RTL, ez a sorozat érdekelt volna.Tetszett az első két része is, láttam az előzetesét, és alig vártam a folytatását.A zenéje is nagyon jó. Mostanában a Török sorozat filmek sokkal jobban érdekelnek, mint a mexikói, sorozatok amik egy kaptafára készülnek nagy hangúak unalmasak. A Török sorozatokat más csatornán is meg szoktam nézni. Nekem tetszenek.

Vendég

#250

2015-01-30 08:07

Igen továbbra is szeretném hogy a sorozat folytatodjon!!!

Fenyvesi Tünde