Tiltakozás a pécsi Weöres Sándor szobor ellen

Quoted post

Vadegércsakazértis

#22 Re: Re: miért nem írom alá.....

2014-11-16 13:26

#18: - Re: miért nem írom alá..... 

eszem ágában sincsen ízlésről vitatkozni, ezt mégis hol konstatálta?? ja..aha... nos miután az ízlésformálás és főleg a közízlés meghatározása eléggé erősen szerepel a petícióban és a kultúrszennyezés mint olyan..én nem tehetek erről, viszont mertem annak hangot adni, én személy szerint felnőttként megpróbálnám ezt eldönteni ahogy én gondolom... ja, hogy nem biztos, hogy a résztvevő urak az etalonok számomra, vagy a petíció szerzője...hát nem és ezt most is igy gondolom,

amit kifogásoltam DE NAGYON, az  a módja a tiltakozásnak, világosan leírtam én mivel vállaltam volna azonnal közösséget, azt pedig, hogy mindezeket meg lehetett volna ejteni mint petícióírás, művészek összefogása, nemcsak a szobrászoké... pontosan olyan magas  színvonalon  amit az ügy megérdemelt volna.... és már a 18 milla közgyülési megszavazása után.... mert azt ugye nem gondolja senki, hogy az említett  művészek erről nem tudtak.....huuuu!!!  ahhoz igen kicsi ám ez a város, és az a bizonyos szakma is amit emleget ... és a "szakma" akkor ne egy kiló liszttel és ordítozással védje meg magát, és ne a fészbúkon bohóckodja össze , hanem vegye komolyan a kezdetektől...mint problémát, mert ez a liztérzékenység..hm.. ez olyan snassz  tudja...

a "szakma" pedig néha vagy leginkább mindig gondolkodjon a befogadók, közönség, netán vevők felől is, véletlenül nem nekik szólnak az alkotások???? nem őket akarják megérinteni???... akkor a néző, a"kivülálló" az fogja be és ne szóljon.... értem...

további szép napot :)

Válaszok


Vendég

#36 Re: Re: Re: miért nem írom alá.....

2014-11-17 15:53:09

#22: Vadegércsakazértis - Re: Re: miért nem írom alá..... 

 Jó, megértette mindenki, hogy nem tetszett a liszt. Akkor nem kell aláírni. De ez a petíció nem arról szól, hogy aláírást gyűjtünk, szüntessék meg az eljárást Böszörményi István ellen. Itt van és kész. Van miértje? Van. Kötelező aláírni? Nem. Le kell írni sokadjára is, hogy nem tetszett a lisztezés? Nem.