Tiltakozás a pécsi Weöres Sándor szobor ellen

Quoted post


Vendég

#18 Re: miért nem írom alá.....

2014-11-16 11:17

#13: vadegér - miért nem írom alá..... 

 Ízlésről nem vitatkozunk, itt szakmáról van szó. 

Válaszok

Vadegércsakazértis

#22 Re: Re: miért nem írom alá.....

2014-11-16 13:26:21

#18: - Re: miért nem írom alá..... 

eszem ágában sincsen ízlésről vitatkozni, ezt mégis hol konstatálta?? ja..aha... nos miután az ízlésformálás és főleg a közízlés meghatározása eléggé erősen szerepel a petícióban és a kultúrszennyezés mint olyan..én nem tehetek erről, viszont mertem annak hangot adni, én személy szerint felnőttként megpróbálnám ezt eldönteni ahogy én gondolom... ja, hogy nem biztos, hogy a résztvevő urak az etalonok számomra, vagy a petíció szerzője...hát nem és ezt most is igy gondolom,

amit kifogásoltam DE NAGYON, az  a módja a tiltakozásnak, világosan leírtam én mivel vállaltam volna azonnal közösséget, azt pedig, hogy mindezeket meg lehetett volna ejteni mint petícióírás, művészek összefogása, nemcsak a szobrászoké... pontosan olyan magas  színvonalon  amit az ügy megérdemelt volna.... és már a 18 milla közgyülési megszavazása után.... mert azt ugye nem gondolja senki, hogy az említett  művészek erről nem tudtak.....huuuu!!!  ahhoz igen kicsi ám ez a város, és az a bizonyos szakma is amit emleget ... és a "szakma" akkor ne egy kiló liszttel és ordítozással védje meg magát, és ne a fészbúkon bohóckodja össze , hanem vegye komolyan a kezdetektől...mint problémát, mert ez a liztérzékenység..hm.. ez olyan snassz  tudja...

a "szakma" pedig néha vagy leginkább mindig gondolkodjon a befogadók, közönség, netán vevők felől is, véletlenül nem nekik szólnak az alkotások???? nem őket akarják megérinteni???... akkor a néző, a"kivülálló" az fogja be és ne szóljon.... értem...

további szép napot :)