André Goodfriend legyen persona non grata Magyarországon!

Quoted post

Attila

#2

2014-11-13 18:38

Nemnem.

Jobb ötletem van.

Ne távozzon az országból. Kérem a hatóságot ezt az illetőt, és azokat, akik együttműködnek vele, így a dk, együtt, liberális pártoknak nevezett bandák tagjai is vezessék elő, és a lehető legkeményebb büntetésben részesítsék. Ez Nemzetbiztonsági kérdés, így nem egyszerű börtön, hanem fegyház büntetést kérek számukra. Mitöbb ha lehetséges, akkor életfogytiglant! Köszönöm.

Válaszok


Vendég

#17 Re:

2014-11-13 20:06:02

#2: Attila -  

Helyes. 


Vendég

#18 Re:KATA

2014-11-13 20:06:12

krampusz

#118 Re:

2014-11-27 05:08:18

#2: Attila -  

 Baj, ha valaki felép a korrupciò ellen? Szerintem meg örülnünk kellene neki, hogy van aki tesz is valamit a korrupciò és a korrupt emberek ellen.


Vendég

#123 Re:

2015-11-17 17:00:05

#2: Attila -  

 Kedves Attila! 

Úgy gondolom amit beszélsz az nem normális gondolkodásra vall. Gondolom Te egy Jobbikos vagy mert ekkora butaságot még egy fidesznyik sem tud kiötölni. Ki kellene már mondanotok, hogy ki akarjátok vezetni az országot az EU-ból. Jól mondom? Viszont akkor meg kell mondani a gazdáknak, a cégeknek hogy nincsen többet Uniós támogatás semmire. Bárki jön ide az USA-ból ők mind ugyan azt fogják mondani és képviselni mert ez nem személy függő. Ez rólunk a véleménye a kormánynak. Tudom Te és a hozzád hasonlóan gondolkodók azt mindják le kell őket sz@rni. OK de ezt nagyon drágán megfizeti az ország, és nem csak te és az elv barátaid.