Diana Gabaldon: Outlander 3. rész kiadása

Quoted post

csirkeedi

#5 Re: Re:

2014-09-18 08:31

#2: Kalmár Fruzsina - Re:  

 Kedves Fruzsina!

 

Valóban jó lenne, ha a kiadók nem évekkel később adnák ki a sorozatok következő részeit. Nagyon rossz, hogy már Németországban is kiadták a 7. részt, míg mi epekedve reménykedünk még csak a 3. kötetért :(

Válaszok

Kalmár Fruzsina
A petíció szerzője

#6 Re: Re: Re:

2014-09-20 23:46:03

#5: csirkeedi - Re: Re:  

  Jó hírrel szolgálhatok. :) A Kiadótól legutóbb azt a választ kaptuk, hogy jövő tavasszal megjelenik a 3. rész. Bár ez még mindig messze el van maradva a külföldi kiadásoktól, de azt hiszem már ennek is örülhetünk! :) Addig is vígasztalódjunk a már meglévő könyvek újraolvasásával és élvezzük a belőle készült sorozatot. :D


Vendég

#58 Re: Re: Re:

2016-09-26 08:36:31

#5: csirkeedi - Re: Re:  

 Minden sorozattal ezt csinálják. Van amikor csak az első részt adják ki, vagy kiadnak 2 vagy három részt és utána semmi. Egyszerűen nem értem, a fordítók dolgoznak lassan, vagy a könyvkiadók elveszítik az érdeklődést.

Igaz, hogy ha a neten találok rá valamire elolvasom, de ha jó a könyv, akkor meg is veszem a boltban, (tisztában vagyok vele, hogy a kiadók az eladásból élnek és azért is, mert szeretem a könyvet a kezemben tartani és jó néha újra olvasni) de ha nincs meg az összes része, akkor minek.

Az Amazonon próbáltam megvenni a 4. részt, de azt írják, hogy nem lehet megvásárolni a mi országunkból.