Közalkalmazotti bértábla

Quoted post

iskola_titkar

#235 Re: szakszervezet????

2014-07-22 12:00

#225: vendég - szakszervezet????

A pedagógus szakszervezet a pedagógusokért harcol. Ők megkapták a béremelést, többször is, így most azért fanyalognak, mert többet kell dolgozni és teljesíteni. MIndeközben néha-néha csendben megjegyzik a PM-es munkakörökben is emelni kellene a béreket. De ezért már nem harcolnak. Ezért nem vagyok szakszervezeti tag. Mert a helyi szakszervezeti megbízottunknak tavaly ősszel fogalma sem volt róla, hogy mi nem kaptunk béremelést. Egyszer megjegyezte, hogy mit panaszkodunk, mi is kaptunk béremelést. Akkor világosítottuk fel, hogy azt csak a tanárok kapnak. Ezért fizessek szakszervezeti tagdíjat, hogy ilyen dilettánsok képviseljenek?

Válaszok


Vendég

#237 Re: Re: szakszervezet????

2014-07-23 06:29:59

#235: iskola_titkar - Re: szakszervezet????

Én sem vagyok szakszervezeti tag, éppen azok miatt, amiket Te is leírtál. Szégyen, hogy a pedagógus szakszevezet CSAK a tanárok béréért harcolt!!! A tanároknak a technikai személyzet nélkül kéne dolgozni, majd megtudnának, milyen az ha nincs kitakarítva, nincs aki kimérje az ebédet, nincs aki a személyi ügyeiket intézze, nincs aki a karbantartási munkákat elvégezze és még sorolhatnám! Akkor talán az Ő bérükért is harcolna a szakszervezet!!!! És akkor talán sok pedagósus is aláírná most ezt a peticiót!!!!