Kpop Magyarországon is

Quoted post

daidai

#48

2011-08-18 20:22

@Hoshi: Nagyjából egyetértek azzal, amit leírtál, de azért annyit hozzátennék, hogy Koreában sem mind csak és kizárólag "igaz" rajongók vannak és ugyanúgy akadnak ott is bőven antik, annak ellenére hogy ott a KPOP már nem számít furcsaságnak. :) Én nem bánnám, ha néha menne pl. SuJu is a tévében a gagyi Fluor meg hasonlók mellett... Meg hát ha szélesebb körökben is elterjedne a KPOP, nagyobb esélyünk lenne eljutni egy koncertre, lehet hogy nem pont Magyarországra, de valahová a közelbe. (Mert hát azért jó meg szép hogy SM Town koncert Párizsban, de hány magyar kpoppernek van arra pénze hogy oda kiutazzon?)

Amúgy a Music Channelen tényleg megy 2NE1 is?? O_O Eddig csak a Beast-től találkoztam három darab számmal (de a Fictiont nem adják :[), 2NE1-nal nem... Melyik számot szokták leadni? O___O

Válaszok


Vendég

#50 Re:

2011-08-19 17:45:26

#48: daidai -

Igenigen~ a Music Channelen a 2ne1 Cant nobody száma szokott menni :D ahogy észrevettem egyszer angol egyszer koreai nyelven :D nagyon klassz ám ^^ keke~ akkor lehethogy az az adó amin a BEAST számai is mennek x)

De, a te leírásod is igaz hogy ugyan úgy ott is vannak olyanok akik szeretik őket 2-3 hétig aztán lemondanak róluk, meg persze az antik. de ezek mindenhol megvannak.. itt is vannak fluor meg sp antik mint pl. én (bocs ha valakit megbántok) x'DDDD de valóban annyira jó lenne ha mondjuk közelebb is jönnének.. Párizsolyan messze van..hiába van európában x) akkor inkább németország, vagy románia ha már Mo. nem.. de  aközelbe ami nincs olyan messze és kocsival is lehet menni ^^