Az akác legyen hungarikum!

Quoted post


Vendég

#4589 Re: Re: Erdészettudományi és erdőökológiai szakmai vélemény a X. Flóra Konferencia Akácállásfoglalás

2014-04-03 21:41

#4587: bpetya75 - Re: Erdészettudományi és erdőökológiai szakmai vélemény a X. Flóra Konferencia Akácállásfoglalására

"nem lehet számonkérni, ha hülyeségnek bizonyult a dolog, legfeljebb az unokákon."

Birom ezt a szánalmas unokázást! Tudod én is az unokája voltam,vagyok valakinek és én is élni akarok,ahogyan az itt aláíró 70ezer ember is,nem pedig a ti barom ötleteiteknek eleget tenni és annak eredményét elszenvedni!Továbbá ne aggódj,az unokákról mindenki tud és akar gondoskodni,pont emiatt ne játszátok itt a jövő hősét,mert semmi értelme,csak kiröhögtetitek magatokat!

Válaszok

bpetya75

#4591 Re: Re: Re: Erdészettudományi és erdőökológiai szakmai vélemény a X. Flóra Konferencia Akácállásfogl

2014-04-03 21:48:25

#4589: - Re: Re: Erdészettudományi és erdőökológiai szakmai vélemény a X. Flóra Konferencia Akácállásfoglalás

Hőbörgésen kívül tudsz valami mást is? Értesz valamennyire a témához, vagy csak unatkozol és beugrottál trollkodni kicsit?