Petíció a motorkerékpáron való utasszállítás engedélyhez kötésére

Quoted post


Vendég

#18

2011-07-21 23:56

Kedves 13 nem az én fiam, szerencsére..
Mert az én fiam, soha nem ülne jogosítvány nélkül egy motorra, pláne nem ,jogosítvány nélkűl..
felelőtlenűl, és nem ültetné a barátnőjét heccből a háta mögé.. De ezek mint mondtam, nem maradnak büntetlenül..

17.nek meg csak annyit... engem spec pont nem érdekel a korházban fekvő... mindenkinek megvan a sorsa, karmája...

És egy szülő, akinek meghal a gyermeke, egy barom miatt, az másképpen látja... akinek nincs gyereke az ezt úgysem fogja fel..

Válaszok


Vendég

#23 Re:

2011-07-22 11:10:11

#18: -

Kedves 18, nem jogosítvánnyal megy a motor mint tudjuk, és aki felül egy ilyen háta mögé az meg az ő döntése, karmája, és  a "barom" volt a hibás, ön biztos ott volt minden hasonló balesetnél és látta hogy történt, és tudja, hogy minden ilyen balestnél a vezető volt a hibás, vajon mi van azokkal akiknek van jogosítványa és mégis megtörténik a baj, nagyon sokan vannak sajnos. Egyébként örülök, hogy az Ön fia soha nem ülne jogosítvány nélkül motorra, szerencsés, hogy egy felelőségteljes ember a fia....... hitték ezt azon elhunyt, vagy balesetet okozók szülei is akik akinek gyermeke hasonló baleset részesei voltak........Soha, de soha nem tudhatja mit hoz az élet, egy pillanat műve az egész és romokba hever az egész élete. Lehet újjal mutogatni, hibásokat találni, okolni és lebarmozni másokat........remélem megnyugtatja alelkiismeretét ha meghal minden ilyen motoros, vagy nyomorékként élik le az egész életét.........remélem ettől önnek jobb lesz.........