Pedofíliamentes Magyar Narancsot!

Quoted post

szerintem is

#337 Re:

2014-03-20 12:57

#335: Al Bundy:) -

Úgy nagyjából igazad is lehetne, ha így lenne ahogy leírtad.Az eredeti cikk másról szól. Olvasd el mégegyszer, vagy csak ahányszor még szükséges és hozzá a petíció szövegét és dontsd el magad mennyire passzolnak ezek egymáshoz, ha egyáltalán.Itt senki nem támogatja a pedofilokat, sőt, kivéve persze azokat a feministákat, akik még eddig sem határolódtak el a már sokszor emlegetett és általam is határozottan többször is rákérdezett témára, mi szerint a feminsta mozgalom igenis küzd a szabadon gyakorolható leszbikus pedofíliáért, mint alapvető női jogért.

Válaszok

Al Bundy

#345 Re: Re: Al Bundy:)

2014-03-21 22:59:34

#337: szerintem is - Re:

Ragadjunk ki egy példát, legyen az az Ördögúző (Linda Blair), ami a mai napig az egyik legijesztőbb horrorfilm. Aki azt a gyereklányt démoni femme fatalenak vizionálja, ott a pedofilián túl is súlyos bajok vannak. A film pont arról szólt, hogy egy fiatal kislány hogyan épül le fizikailag-ok, itt a Sátán által, mert ugye horror-na aki ebben vonzó szépséget lát, nos menjen sürgősen dokihoz, bár jobban járnánk ha kasztrálná magát-pár hardcore feminista biztos szívesen segítene.:) Valaki említette Chloe Moretz bőrszerkóját: nos,abban a (meglehetősen gyenge) filmben, ott pont az abszurditás volt a lényeg, hogy Svájcinégerek helyett egy gyerekány pózolt Terminátor szerepben, ebben a hangsúly éppen  a helyzet bizarrságán volt, de aki itt feszes bőrszerkós szexistennőkről fantáziál, az rossz filmet nézett, talán összekeverte a Barb Wireval...Baromira nem vagyok feminista, taszít a "mocskos férfi előreengedett az ajtóban, szétperlem az agyát is ezért" amerikai tipúsú femináci viselkedés, de azért ha vmiben véletlen egyetértünk, nem fogok holmi rosszul értelmezett férfi-szolidaritásból köpködni. Persze lehet itt lecikizni, kurvára nem érdekel hiszen csak nicneveken osztjuk egymást, én azért nem szeretném ha néhány sörissza ötvenes építőmunkás proli szabadon füttyülne a 14 éves lányom után, és nem, nem vagyok álszent, bármilyen hihetetlen, nem szoktam 12+ lányokról fantáziálni-de hát biztos én vagyok perverz:) Az eredeti cikket meg elovastam, nekem igaz" Free your mind" érzésnek jött le, ahol az író kiélhette rejtett vágyait, bár jóindulatúan pedónak nem nevezem, mondjuk kicsit elszaladt vele a ló, a helyzeten egy elnézéskérés segítene, de nem az hogy, hogy százezres órabérű sztrügyvédekkel fenyegetjük meg a véleményüknek hangot adó civileket, de itt, nálunk, a nagy liberalizmus erről szól mindent lehet pofázni, ami nekem tetszik, de te nehogy beugass mert szétperellek, Bayer Zsolt erről rittyenthetne egy fasza cikket, de asszem itt most nincsenek politikai nézetkülönbségek, hanem tort ül a taplóság-szal nem hiszem...Mit mondhatnék még, egy filmcím, ha már a filmektől indultunk ki: Hajrá csajok.:)