A Magyarországot érintő Trianoni-békediktátum revíziója!!

Quoted post


Vendég

#1

2014-02-05 18:44

A magam részéről kivétel nélkül minden kezdeményezést örömmel veszek, amely az átkozott Trianon bármilyen, Magyarország javát szolgáló felülvizsgálatát célozza.Eddig kis- és nagy költők verseiből 4 antológia anyagának összegyűjtésében, könyvvé formálásában és előszóval ellátásában - vettem részt.Miért? Mert Trianon revíziója jelenleg - sajnos!!!- nem racionális, hanem emocionális kérdés.Ha pedig (ma még!) az, akkor érzelmileg (is) fel kell korbácsolni iránta az érdeklődést. Szerintem. De lehet, hogy nincs igazam.Soha nem voltam kommunista, így ebben a kérdésben (is) fenntartom magamnak a tévedéshez való jogot.Nem vagyok tévedhetetlen.De magyar vagyok, nekem fáj Trianon, s lelkileg soha, soha, soha nem fogom tudomásul venni, amig csak élek.Üdvözlettel: Dr. Polgárdy Géza nyugdijas (68 éves) jogász, közgazdász, szociológus.Köziró.(Legujabb irásom a budapesti KAPU c. lap 2014/1. száma 83-84. oldalain olvasható: Dr.Urmánczy Nándor nemzetpolitikus emlékezete.)

Válaszok

Roland Schmidt
A petíció szerzője

#28 Re:

2014-12-26 16:48:16

#1: -  

 Nagyon köszönöm a levelét minden igaz Magyar lelkű embernek és Kellemes Kerecseny ünnepet kívánok Mindenkinek!

 

Áldás a Mag népére!