Adjátok vissza gyermekeinket!

Quoted post

petíció kiírói

#119 Re4 Gondolkodó emberek

2014-02-04 07:27

 

Az egész ügy szégyen és gyalázat, amiben csak a gyerekek ártatlanok (még). Nekem gyermekeim fontosabbak szüleimnél. Ez tény - de én ezt pont nem szégyellem. Van, amit igen, de nem ezt. A jövöt kell építeni, nem a múlt sebeit nyalogatni. Hidd el nem könnyű döntés, hogy ország-világnak kikiabáljuk a családi szennyest. Nagyon két pólusúan látod a világot, úgy érzem. Nemcsak nagyon jó és nagyon rossz van, hanem kategória fokozatok és fedések is léteznek. De szerintem, nem érdemes itt televitatkozni az oldalt tárgyhoz már nem annyira szorosan kapcsolódó ideológiai kérdésekkel. Írhatsz nyugodtan személyesen is és szívesen beszélgethetünk (szepegb@gmail.com).

Válaszok

Zsazsa85

#121 Re: Re4 Gondolkodó emberek

2014-02-04 18:45:18

#119: petíció kiírói - Re4 Gondolkodó emberek

Tudod, szerintem ez nem sorrendiségi kérdés. De az alaptémára visszatérve, továbbra is hiányolom a tényeket. Kemény gyanúsítgatások, célzások hangzanak el, ti a hallgatástokkal mintegy jóváhagyjátok ezeket. Szerintem, ha tényleg történtek ilyesmik (pl. szakértők, bíró, gyámügyes lefiztése), azt el kell mondani, ez a nyilvánosság lényege. Célozgatásokkal, csúsztatásokkal csak lealjasodni lehet