HALÁLZEBRA AZ ÖRS VEZÉR TERÉN! LÁMPÁT A ZEBRÁHOZ!

Quoted post

Egy utas

#9 Köszönöm!

2013-12-22 01:20

Én vagyok a petició kezdeményezője, már megirtam az útért felelős BKK-nak , hogy tegyenek valamit , illetve a peticiót is elküldtem, hiszen hála Önöknek már több, mint százan aláírták, ami már egy jelentős alátámasztás a gyalogos átkelőhely változtatásához! Én a buszon utaztam, és próbáltam megmenteni embertársunk életét a többi segítőkész emberrel együtt. Köszönöm mindenkinek a hozzájárulást, nagyon remélem és bízom benne , hogy változtazni fognak a gyalogos átlelőhelyen és ezáltal a jövőre nézve elkerülhetőek lesznek a balesetek!!

Válaszok


Vendég

#11 Re: Köszönöm!

2013-12-22 07:02:54

#9: Egy utas - Köszönöm!

Köszönjük a petíciót!!Aláírtam,hirdetem,BKK-nak én is írtam!Mi már kerüljük a családdal,mert babakocsival is kerültem olyan helyzetbe,h álltam a középső sávon,mert a hamradikba nem engedtek át!Veszélyes,sőt ahol az IKEA mélygarázsába bekanyarodnak még figyelmetlenebbek!Aki tudja kerülje és használja a lámpás átkelőt!2 perces kerülő mindenki életébe belefér!


Vendég

#14 Re: Köszönöm!

2013-12-22 08:51:12

#9: Egy utas - Köszönöm!

Minden tiszteletünk az Öné! Kevesek mondhatják el magukról, hogy képesek megtartani lélekjelenlétüket ilyen és ehhez hasonló helyzetekben. Én azonban a zebra megszüntetéséről szóló petíciót írnám alá a mások által is említett okokból.

 

Pevahu

#22 Re: Köszönöm!

2013-12-22 10:20:18

#9: Egy utas - Köszönöm!

Nagyon köszönjük a kezdeményezést!!!

Naiv

#24 Re: Köszönöm!

2013-12-22 12:00:16

#9: Egy utas - Köszönöm!

Tisztelt Utas!

Nagyon köszönöm, amit tett. A lélekjelenlétét, és hogy nem hagyta annyiban, hanem kezdeményezésbe fogott, hogy lehetőleg ne történjen több tragédia.

egyet értek: autósként mindig nagyon félek annál a zebránál, hogy esetleg nem veszem észre, ha valaki lelép a zebrára. Szürkület után sznte egyáltalán nem látni. Naponta járok arra, és mindig teljesen lelassítok, de nyilván aki el akarja érni a kereszteződésben a zöld lámpát, az nem fog lassítani. Szemtanúja voltam, és borzalmasan felkavart a tegnapi eset.

Péter

#52 Re: Köszönöm!

2014-01-03 14:54:28

#9: Egy utas - Köszönöm!

Én is köszönöm a petíciót - ismertem is az úriembert személyesen, egy nagyon normális cégvezetőről van szó, aki jópár embernek adott munkát. Szerencse a szerencsétlenségben: mivel pont tavaly olvadtak össze egy nagyobb céggel, így a cége valószínűleg megmarad.