Együtt Halász Tanár Úrért

Quoted post

Dönci

#9

2011-06-08 16:04

Sajnos ez az iskola már rég nem az, ami volt tavaly, mikor én idejöttem. Egész évben érezhető volt a feszültség - ha figyeltetek, a régiek sokszor tartózkodtak a programoktól, (hacsak az a diákoknak nem volt külön öröm) - és hiába alakult ki egy bajtársi viszony a diákok és a tanárok közt, a tanároknak nem éri meg itt maradni ilyen megbecsülés mellett. A diákoknak pedig nem éri meg itt maradni a régi, jó tanáraik nélkül - szépen sorban jönnek majd az éjbérért is dolgozó, rossz tanárok. Ez az egész már csak a pénzről szól és Robi bát is ezért rúgták ki. Vele levágták az Európa 2000 fejét. Még próbálták összetartani az iskolát A TANÁROK, és most jött el az a pillanat, mikor mindenki feladja. És itt nem csak Halászról van szó; mindenkiről. Az iskola lelke veszik el..... veszett el. Ezek után kíváncsi leszek, meddig húzza még ez a hely...

Válaszok

Richárd Horváth
A petíció szerzője

#10 Re:

2011-06-08 17:14:11

#9: Dönci -

Sajnos én nem tapasztalhattam meg az iskola régi, jó légkörét, ugyanis ebben az évben vagyok 9.-es. De ezt ki merem jelenteni, hogy nem állapot, ami itt van, ebben az iskolában...